Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na "biznes na boku" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomysł na "biznes na boku" (/Temat-Pomysl-na-biznes-na-boku-172732)

Strony: 1 2 3


Pomysł na "biznes na boku" - xXxPiciaxXx - 01-10-2021 07:42

Cześć

Temat pewnie oklepany i bardzo ogólny bo pytanie brzmi po prostu "jak sobie dorobić?".

Zmieniłem ostatnio pracę i mam bardzo dużo wolnego czasu, który chętnie poświęcę na jakiś patent na dodatkową kasę. Codziennie mogę spędzać na to spokojnie nawet do 4-5h

Kiedyś bawiłem się w różne ankiety itp głównie w serwisei mypay, ale to dobre 7-8 lat temu jak szło tam zarobić jakieś pieniądze a nie grosze.
Myślałem nad płatnymi subskrypcjami ale jakoś nie jest mi po drodze w naciąganiu ludzi, bez urazy dla wszystkich którzy tak zarabiają ale dla mnie jest to po prostu zarobek na niewiedzy ludzi.

Myślałem o dropshippingu ale tego też zrobił się w ostatnich latach wysyp, jak nie trafi się w naprawdę fajną niszę to raczej szkoda zachodu na tworzenie DG itp.
Jestem w stanie zainwestować około 10 tysięcy w coś co mogłoby mieć sens na dłuższą mete.

Może jest ktoś zainteresowany współpracą lub poprowadzeniem mnie w jakims temacie za rejestracje z refa lub coś.

Na giełdzie niestety się nie znam, ale chętnie skorzystam z jakiś ciekawych pozycji z literatury które wprowadzą w te tematy, może jest ktoś w stanie coś polecić ?

Temat na luźną rozmowę, może zainspiruję się jakimiś Waszymi pomysłami, oczywiście nie liczę na gotowca, jestem w stanie spędzić sporo czasu nad ciekawym tematem.

Pozdrawiam !


RE: Pomysł na "biznes na boku" - Pakula - 03-10-2021 09:20

(01-10-2021 07:42)xXxPiciaxXx napisał(a):  Cześć

Temat pewnie oklepany i bardzo ogólny bo pytanie brzmi po prostu "jak sobie dorobić?".

Zmieniłem ostatnio pracę i mam bardzo dużo wolnego czasu, który chętnie poświęcę na jakiś patent na dodatkową kasę. Codziennie mogę spędzać na to spokojnie nawet do 4-5h

Kiedyś bawiłem się w różne ankiety itp głównie w serwisei mypay, ale to dobre 7-8 lat temu jak szło tam zarobić jakieś pieniądze a nie grosze.
Myślałem nad płatnymi subskrypcjami ale jakoś nie jest mi po drodze w naciąganiu ludzi, bez urazy dla wszystkich którzy tak zarabiają ale dla mnie jest to po prostu zarobek na niewiedzy ludzi.

Myślałem o dropshippingu ale tego też zrobił się w ostatnich latach wysyp, jak nie trafi się w naprawdę fajną niszę to raczej szkoda zachodu na tworzenie DG itp.
Jestem w stanie zainwestować około 10 tysięcy w coś co mogłoby mieć sens na dłuższą mete.

Może jest ktoś zainteresowany współpracą lub poprowadzeniem mnie w jakims temacie za rejestracje z refa lub coś.

Na giełdzie niestety się nie znam, ale chętnie skorzystam z jakiś ciekawych pozycji z literatury które wprowadzą w te tematy, może jest ktoś w stanie coś polecić ?

Temat na luźną rozmowę, może zainspiruję się jakimiś Waszymi pomysłami, oczywiście nie liczę na gotowca, jestem w stanie spędzić sporo czasu nad ciekawym tematem.

Pozdrawiam !

Tylko nie daj się namówić na kryptowaluty omijaj to szerokim łukiem Wink To taka moja rada bo za chwilę znawcy mogą się do Ciebie zgłosić Tongue


RE: Pomysł na "biznes na boku" - rachman - 03-10-2021 18:04

Krypto to interes jak każdy. Jeden przejedzie się na sprzedaży gaci a inny na krypto...


RE: Pomysł na "biznes na boku" - xXxPiciaxXx - 04-10-2021 07:35

A czy ktoś z użytkowników tego forum interesował się kiedyś zarobkiem na skupowaniu butów na różnych dropach i potem ich odsprzedaży za wyższą cenę ?

Prędzej niż w krypto chyba bym poszedł w forexa, nie czuje jakoś tematu kryptowalut


RE: Pomysł na "biznes na boku" - Michalooo37 - 04-10-2021 08:17

Ja aktualnie zainteresowałbym się tematem wszelakich gier komputerowych/mobilnych lub serwerów do gier. Nadszedł czas jesieni, a więc czas powrotu do grania. Huh Huh


RE: Pomysł na "biznes na boku" - xXxPiciaxXx - 04-10-2021 08:53

(04-10-2021 08:17)Michalooo37 napisał(a):  Ja aktualnie zainteresowałbym się tematem wszelakich gier komputerowych/mobilnych lub serwerów do gier. Nadszedł czas jesieni, a więc czas powrotu do grania. Huh Huh
Mógłbyś rozwinąć temat ?
Sam gram w niektóre gry online, ale bardziej dla przyjemności, na samym graniu teoretycznie też można coś zarobić sprzedając przedmioty z gry ale to trzeba spędzać kilka dobrych godzin a nie jestem takim maniakiem


RE: Pomysł na "biznes na boku" - bb8_pl - 04-10-2021 08:58

Zainteresować by się można grami P2E drodzy Panowie Big Grin Wtedy będzie coś z tego a nie granie dla grania Wink


RE: Pomysł na "biznes na boku" - xXxPiciaxXx - 04-10-2021 09:18

(04-10-2021 08:58)bb8_pl napisał(a):  Zainteresować by się można grami P2E drodzy Panowie Big Grin Wtedy będzie coś z tego a nie granie dla grania Wink

Podrzucisz jakieś przykłady takich gier ? Smile


RE: Pomysł na "biznes na boku" - bb8_pl - 04-10-2021 09:20

(04-10-2021 09:18)xXxPiciaxXx napisał(a):  
(04-10-2021 08:58)bb8_pl napisał(a):  Zainteresować by się można grami P2E drodzy Panowie Big Grin Wtedy będzie coś z tego a nie granie dla grania Wink

Podrzucisz jakieś przykłady takich gier ? Smile

Pewnie Smile Pierwsza z nich bez wkładu : Blankos Block Party, kolejna która zbliża się dużymi krokami : continuum.world, jeszcze dużo jest ich Smile


RE: Pomysł na "biznes na boku" - Michalooo37 - 04-10-2021 10:12

(04-10-2021 08:53)xXxPiciaxXx napisał(a):  
(04-10-2021 08:17)Michalooo37 napisał(a):  Ja aktualnie zainteresowałbym się tematem wszelakich gier komputerowych/mobilnych lub serwerów do gier. Nadszedł czas jesieni, a więc czas powrotu do grania. Huh Huh
Mógłbyś rozwinąć temat ?
Sam gram w niektóre gry online, ale bardziej dla przyjemności, na samym graniu teoretycznie też można coś zarobić sprzedając przedmioty z gry ale to trzeba spędzać kilka dobrych godzin a nie jestem takim maniakiem

W niektórych grach możesz robić prywatne serwery (np metin2, minecraft, csgo). Natomiast na prywatnych serwerach również możesz kupić jakieś przedmioty czy rangi w tak zwanym itemshopie za realne pieniądze. Także możesz zrobić swój serwer do jakiejś z gier.

Z racji tego, że dużo ludzi siada częściej do gier to, również rośnie zainteresowanie skinami w grach (csgo, dota2, fortnite). Może byś się zajął handlem? Skupujesz taniej sprzedajesz drożej.

Możesz też pomyśleć o handlu jakimiś cd-keyami