Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię Komentarze Google - realne nazwisko, profil - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię Komentarze Google - realne nazwisko, profil (/Temat-Kupie-Komentarze-Google-realne-nazwisko-profil-172722)



Kupię Komentarze Google - realne nazwisko, profil - Gremquen - 29-09-2021 12:39

1.Nazwa przedmiotu : Komentarze Google wizytówka.
2.Opis przedmiotu : Opinie 5/5, treść dostarczam ja. Zależy mi na realnych nazwiskach z POLSKI. Potrzebuje 100 sztuk, może być jedna, może być więcej jeśli masz wiele kont Google
3.Zdjęcia :-
4.Kontakt : priv
5.Cena :2zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal, blik


RE: Kupię Komentarze Google - realne nazwisko, profil - Gremquen - 09-10-2021 10:48

na razie nieaktualne Smile


RE: Kupię Komentarze Google - realne nazwisko, profil - ravsk8 - 09-10-2021 20:44

Na priv też mogłeś tak odpisać. Zaznaczam że z utęsknieniem nie czekałem na twoją odpowiedź ale kultura biznesu by się przydała. I to tyczy każdego kto czyta moją wypowiedź. Odpisujcie nawet:".. ujowa twoja propozycja." Zawsze to info dla drugiej strony lepsze niż milczenie i nie odpisywanie.


Kupię Komentarze Google - realne nazwisko, profil - Majka - 12-10-2021 20:46

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.