Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]JS/LRC/FLASH - Co lepsze ? PROBLEM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]JS/LRC/FLASH - Co lepsze ? PROBLEM (/Temat-Rozwiazane-JS-LRC-FLASH-Co-lepsze-PROBLEM-17271)



[Rozwiązane]JS/LRC/FLASH - Co lepsze ? PROBLEM - Dominator - 29-11-2010 14:45

Jak wiemy restock może być dziś lub jutro lecz mam ogromny problem - mam problem z flashem na ptzplace ale; gdy zawsze wbijam do ptzplace na LRC to mam białe okienko z wiadomościami że serwer jest przepełniony - boję się że tak będzie CZWARTY KUR*A RAZ !, ale gdy wbiję do ptzplace przez przeglądarce to mi się zawiesza przeglądarka a tak to bym JS'em sobie wypełnił i już.

PS: Gdy wybieram na LRC to nawet strony nie ładuje tylko odrazu mi wybiera nagrodę.

Nie mam słabego kompa tylko przez okres paru dni nie mogę instalować dziwadeł jakiś i mam jakiegoś tam flasha a jak zaktualizuję to będzie źle

Co wybrać ? LRC czy zwykłą przeglądarkę ?


RE: JS/LRC/FLASH - Co lepsze ? PROBLEM - Lubelak - 29-11-2010 15:07

oczywiście ,że LRC
ps. Format zawsze pomaga więc spróbuj:
1.Ściągnij Nowe LRC ewentualnie przeglądarkę skoro chcesz jej używać
2.Zainstaluj-od instaluj Flasha
3.Powinno działać


RE: JS/LRC/FLASH - Co lepsze ? PROBLEM - Dominator - 29-11-2010 15:17

Dzięki stary działa /fuck
Rządzisz Tongue


RE: JS/LRC/FLASH - Co lepsze ? PROBLEM - Grabowkers - 29-11-2010 17:45

A Extreme Redeemer zadziała? Chodzi mi o samo wypełnianie danych.
Moglibyście podrzucić link do jakiegoś symulatora z flashem?


RE: JS/LRC/FLASH - Co lepsze ? PROBLEM - Nayare - 29-11-2010 18:03

Dziala na luzieSmile by the way, powiem mi ktos w ile po zaplacie dostalbym pro wersje ER lub LRC. Chcialbym zdazyc na restock Big Grin


RE: JS/LRC/FLASH - Co lepsze ? PROBLEM - Satan - 29-11-2010 18:12

W ciągu 15minut ;D Ja dostałem po 10 minutach ^ _ ^ Lol


RE: JS/LRC/FLASH - Co lepsze ? PROBLEM - Dominator - 29-11-2010 18:28

Nayare - jak kupiłem to przyszła mi wiadomosc na maila (jesli kupiles z konta paypal o mailu [email protected] to na ten mejl przyjdzie wiadomość z nazwą użytkownika i kluczem), od kupienia lrc w ciągu 5sekund przyszedł mi mail z danymi, wpisałem dane do lrc i jaaaaaaazda ! Big Grin


RE: JS/LRC/FLASH - Co lepsze ? PROBLEM - Nayare - 29-11-2010 18:53

Dzieki, macie po plusie
(29-11-2010 18:28)Dominator napisał(a):  Nayare - jak kupiłem to przyszła mi wiadomosc na maila (jesli kupiles z konta paypal o mailu [email protected] to na ten mejl przyjdzie wiadomość z nazwą użytkownika i kluczem), od kupienia lrc w ciągu 5sekund przyszedł mi mail z danymi, wpisałem dane do lrc i jaaaaaaazda ! Big Grin
Nie mam maila "[email protected]" Big Grin Co prawda wiem, ze to przyklad. Pomyliles z kontem ytSmile


RE: JS/LRC/FLASH - Co lepsze ? PROBLEM - Admin - 29-11-2010 21:38

wyjasnione wiec zamykam


[Rozwiązane]JS/LRC/FLASH - Co lepsze ? PROBLEM - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.