Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie lokalne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Pozycjonowanie lokalne (/Temat-Pozycjonowanie-lokalne-172708)



Pozycjonowanie lokalne - WhiteNigga - 26-09-2021 21:24

Witam
Poszukuje jakiegoś poradnika może być płatny lub bezpłatny, gdzie zdobędę informację jak pozycjonować stronę landing page lokalnie w mojej okolicy w promieniu do np. 100km do zbierania mailów, telefonów.
Dzięki.


Pozycjonowanie lokalne - bubu93 - 26-09-2021 22:54

Konfiguruję wizytówki i szkolę w pakiecie z samodzielnego używania. Podeślij na priv landing page i zobaczę czy jest potencjał.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Pozycjonowanie lokalne - WhiteNigga - 26-09-2021 23:19

(26-09-2021 22:54)bubu93 napisał(a):  Konfiguruję wizytówki i szkolę w pakiecie z samodzielnego używania. Podeślij na priv landing page i zobaczę czy jest potencjał.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Nie mam jeszcze, dopiero zacznę robić. Chciałem jakiś dobry i aktualny poradnik jak pozycjonować lokalnie, może być płatny tak jak pisałem.


RE: Pozycjonowanie lokalne - Czaq - 08-08-2022 09:39

Cześć.
@[mateusz125] wątek ma ponad rok więc nieźle go odkopałeś. Cool

Dla potomnych polecam na przyszłość nim ktoś zacznie szukać porad SEO w google polecam przejrzeć najpierw forum.
Samo pozycjonowanie lokalne jest dość prostą kwestią. Mówiąc wprost konkurencja zazwyczaj jest niska(przynajmniej w porównaniu do tematów z którymi ja miałem styczność Wink ), a jeśli nawet jest to w prosty sposób dasz radę ją przebić sumiennymi działaniami.
Nim zaczniecie szukać cokolwiek w Google warto sprawdzić tematy z forum bo naprawdę sporo ciekawej wiedzy podesłali użytkownicy w tym wątku:
https://zarabiam.com/Temat-Jak-szukac-dobrych-miejscowek-do-linkowania-161278

Na drugim miejscu poza linkami będzie u ciebie wartościowy content(treści dla użytkownika) oraz szybkość działania strony.
Skupienie się na tych 3 aspektach gwarantuje zadowolenie.


RE: Pozycjonowanie lokalne - s_matysik - 08-09-2022 09:35

(26-09-2021 21:24)WhiteNigga napisał(a):  Witam
Poszukuje jakiegoś poradnika może być płatny lub bezpłatny

Na początek polecam książkę Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi. Wydanie III" Autorzy: Bartosz Danowski, Michał Makaruk W dużej mierze większość rzeczy aktualnych, taka podstawowa wiedza.

Jeśli nie masz budżetu to możesz próbować samemu - popracować z wizytówką Google Moja Firma: pozyskiwać opinie od klientów, dodawać aktualności itd.
Tak samo praca nad stroną, treściami, blogiem.