Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ByBIT - BIT Airdrop - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: ByBIT - BIT Airdrop (/Temat-ByBIT-BIT-Airdrop-172687)



ByBIT - BIT Airdrop - graxi69 - 24-09-2021 07:00

Bybit to globalna giełda kryptowalut oferująca usługi na poziomie konkurencji z najwyższej półki. Obecnie w rankingu Coinmarketcap giełda znajduje się na 19 pozycji, co jest bardzo dobrym wynikiem (dla porównania największa polska giełda BitBay zajmuje 155 pozycję).

Bybit idąc w ślady konkurencji wprowadza własny token - BIT oraz organizuje AirDrop, w którym można uzyskać do 3500 BIT za sam depozyt na giełdzie. Niestety na tą chwilę nie wiadomo jaka będzie wartość tokenow, ale patrząc na kurs oraz popularność innych tokenów giełdowych, gra może być warta świeczki Smile Osobiście AirDropa zostawiam do końca obecnej hossy (o ile już się nie zakończyła Big Grin).

Przechodząc do rzeczy - co należy zrobić aby uzyskać Airdropa?
1. Zarejestruj się na giełdzie ByBit
Link partnerski: https://www.bybit.com/en-US/bit-launch-event?ref=WJKQ2R
Czysty link: https://www.bybit.com/
PS. rejestrując się z linka partnerskiego dodatkowo otrzymasz 20 usdt za wykonanie przynajmniej jednej transakcji na giełdzie spot o wartości 200 usdt. Szczegóły w pkt 5 Wink

2. Wykonaj KYC lvl 1 na swoim koncie. Wchodzimy w "Account and Security", a następnie "Verify Now". U mnie weryfikacja trwała dosłownie 30 sek Wink

3. Airdrop trwa od 22 do 26 września i giełda codziennie będzie wykonywała snapshot posiadanych środków. Aby go uzyskać średnia dzienna ilość posiadanych środków musi wynosić minimum 100 usd. Czyli jeżeli wpłaciłbyś 100 usd na giełdę 22.09, to wystarczyłoby aby uzyskać airdropa. Dziś mamy 24.09, więc musi to być minimum 167 usd. Środki mogą być wpłacone w dowolnej obsługiwanej przez bybit kryptowalucie. Ja z Binance przelewałem USDT za pomocą TRC20 (przelew wychodzi najtaniej - 1 usdt). Aby uzyskać Airdrop nie trzeba handlować na giełdzie, choć mogą być za to dodatkowe bonusy.

4. Po zakończeniu Airdropa, tokeny będzie można wrzucić na staking i nieco zwiększyć ich ilość Smile

5. Aby uzyskać dodatkowe 20 usd, należy zarejestrować się z linku partnerskiego i wykonać minimum jedną transakcję o wartości >200 USD na giełdzie spot. Można zrobić szybką transakcję wymieniając USDT np na BTC i kolejną z powrotem na USDT.

Więcej szczegółowych informacji na temat airdropu można znaleźć na ich stronie w zakładce "Bit Event". Mam nadzieję że komuś się przyda i pozwoli zarobić... Smile


Bybit bonus 20$ bez KYC - kamciono5 - 04-11-2021 18:14

Cytat:Giełda Bybit oferuje bonus w kwocie 20$ za obrót na łączną kwotę 200$ bez KYC.

Jak otrzymać bonus :
1. Zarejestruj się na giełdzie bybit korzystając z tego linku -> https://www.bybit.com/en-US/invite?ref=R02MGL (czysty link, z którego nie otrzymasz bonusowych 20$ -> https://www.bybit.com )
2. Wpłać dowolną kryptowalutę na giełdę w kwocie od ok. 15$
3. Po zaksięgowaniu kryptowaluty przejdź do zakładki 'spot' i wykonaj obrót na kwotę 200$ (sprzedaj tą kryptowalutę za USDT, ponownie kup, sprzedaj itd. aż do osiągnięcia obrotu na kwotę 200$)

Jeśli ktoś by nie zrozumiał o co chodzi z obrotem 200$ to podaje 2 przykłady:
- jeśli wpłaciłeś kryptowalutę wartą 16$ musisz wykonać 13 transakcji (kupno,sprzedaż,kupno,sprzedaż.. itd. )
- jeśli wpłaciłeś kryptowalutę wartą 25$ musisz wykonać 8 transakcji (kupno,sprzedaż,kupno,sprzedaż.. itd. )

4. Po wykonaniu obrotu w twoim portfelu derywatów pojawi się bonus 20$, za który możesz handlować lub wypłacić połowę (poniżej sposób).



Jak wypłacić połowę wartości bonusa (10$) :
1. Wejdź w parę BTC/USDT pod tym adresem -> https://www.bybit.com/trade/usdt/BTCUSDT
2. Ustaw dźwignię 'long' i 'short' na 100x
3. Otwórz pozycję 'long' za 50% i pozycję 'short' za 50% bonusowych środków
4. Po osiągnięciu poziomu zysku 100% po jednej stronie i poziomu straty -100% po drugiej stronie zamknij obie pozycje (oznacza to że w jednej pozycji stracisz 10$ a w drugiej zyskasz 10$, które możesz od razu wypłacić)
5. Przenieś saldo do portfela Spot i zleć wypłatę środków



Informacje dodatkowe:
1. Depozyt możesz wypłacić od razu po otrzymaniu bonusowych 20$
2. Promocja nie wymaga KYC
3. Promocja trwa do 15.11.2021
4. Nie musisz wypłacać połowy jak to przedstawiłem tylko możesz zwyczajnie handlować, ale wtedy licz się z tym że możesz stracić cały bonus
5. Za poleconego otrzymasz bonus 40$.


RE: Bybit bonus 40$ bez KYC - przemo1969 - 05-11-2021 13:40

Zalecałbym daleko posuniętą ostrożność.
Przy trzeciej czy czwartej wymianie w parze XLM/USDT po cenie rynkowej nie zrealizowało całości tylko mniej więcej połowę. Z żadnej strony nie dało się już tego ruszyć z powodu limitów.
Dopłaciłem kilka XLM z zamiarem już tylko wycofania całości, bo widać że to mocno dęty biznes.
Przy ostatniej zamianie i tak zostawiło 1,38 USDT - również nie do ruszenia.
Wypłata XLM, która dochodzi na normalnych giełdach w sekundy, od kilku godzin ma status PENDING.


RE: Bybit bonus 20$ bez KYC - kamciono5 - 05-11-2021 20:45

(05-11-2021 13:40)przemo1969 napisał(a):  Zalecałbym daleko posuniętą ostrożność.
Przy trzeciej czy czwartej wymianie w parze XLM/USDT po cenie rynkowej nie zrealizowało całości tylko mniej więcej połowę. Z żadnej strony nie dało się już tego ruszyć z powodu limitów.
Dopłaciłem kilka XLM z zamiarem już tylko wycofania całości, bo widać że to mocno dęty biznes.
Przy ostatniej zamianie i tak zostawiło 1,38 USDT - również nie do ruszenia.
Wypłata XLM, która dochodzi na normalnych giełdach w sekundy, od kilku godzin ma status PENDING.

Wczoraj sprawdzałem promocję i wszystko działało ok.

Mógłbyś napisać z jakiego powodu nie wymieniło ci całości w transakcjach XLM/USDT po x razie ?

Pytałem przed chwilą supportu na czacie i napisali, że nie ma w takim przypadku narzuconych limitów wymian i jeśli ktoś z moich poleconych doświadczył czegoś takiego prosili o kontakt na czacie przez tą osobę. Także jakbyś mógł skontaktuj sie z supportem i daj znać.


RE: Bybit bonus 20$ bez KYC - M@RT@ - 05-11-2021 23:04

A gdzie tu znaleźć reflink?


RE: Bybit bonus 20$ bez KYC - przemo1969 - 06-11-2021 09:50

Nie znam powodów wymiany połowy środków. Podejrzewam brak płynności giełdy.
Wpłaciłem 43 XLM. Po rozbiciu zostało ok. 8 USDT i ok. 20 XLM. Limity dalszego handlu to 10 USDT i 26 XLM.
Na pewno nie było pomyłki, sprawdzałem kilka razy.
Dopłaciłem zatem nieco XLM, wymieniłem i wysłałem. Po prawie dobie (!) XLM dotarły.
Przy ostatniej wymianie, jak wspominałem wyżej też zostało małe "conieco" dla giełdy czyli 1,38 USDT.

Dla mnie nie miało sensu tego na siłę ciągnąć, bo za chwilę znowu mogło się okazać, że podzieli i trzeba będzie dopłacać. Natomiast w życiu bym w tak niepewne miejsce nie wpłacił na raz całej kwoty.
Czasem trzeba odpuścić, po prostu. Chciwość nie jest dobrym doradcąWink


RE: Bybit bonus 20$ bez KYC - kamciono5 - 06-11-2021 10:40

Dzięki za informacje

Dodali warunek, że polecony musi dokonać pierwszego depozytu na kwotę tokenów co najmniej 100$. Jeśli dokona depozytu na mniejszą kwotę użytkownik nie kwalifikuje się do bonusu z programu poleceń...

Zważywszy na ten warunek i dziwną sytuację nakreśloną przez @przemo1969 proszę admina o usunięcie tego tematu.


RE: Bybit bonus 20$ bez KYC - bladesss - 20-04-2022 13:06

Jakie obecnie są waruki i czy jest przewidziany jakiś refback?


RE: Bybit bonus 20$ bez KYC - jwppl - 21-04-2022 15:42

dalej chyba 20 dolca