Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja profilu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja profilu. (/Temat-Aktualizacja-profilu-172683)



Aktualizacja profilu. - ShuQi - 23-09-2021 19:56

Cześć, czasy się zmieniają a także komunikatory z których korzystamy.

Przeciętny użytkownik nie korzysta( w większości) z tych, które są możliwe do dodania.

Przykładowo:
Tlen ID:
Identyfikator Yahoo:
Identyfikator MSN:


Proponuje mniej popularne usunąć a dodać te z których aktualnie korzysta spora część użytkowników

- Discord
- Telegram
- I inne


RE: Aktualizacja profilu. - Hasher - 23-09-2021 20:28

Popieram. W profilach użytkowników są puste miejsca na dane kontaktowe które są dość pomocne (chociażby gdy ktoś inny się podszywa pod zaufanego użytkownika).
Dodanie opcji wpisania discord lub telegram ułatwiłoby również szybki kontakt z innymi użytkownikami forum.


RE: Aktualizacja profilu. - Ropsont - 23-09-2021 20:45

Zgadzam się, sam mam w profilu podane chociażby GG, z którego już nie korzystam, a jak ktoś do mnie napisze to ma w opisie link do Discorda. Jerk

Ewolucja jest niestety nieunikniona. Jestem ZA wnioskiem kolegi ShuQi.


RE: Aktualizacja profilu. - Pablo1878 - 23-09-2021 22:02

Trzy razy na tak!

Świetny pomysł! Big Grin


RE: Aktualizacja profilu. - Admin - 24-09-2021 09:21

Nie widzę problemu, zaraz bedzie gotowe.


RE: Aktualizacja profilu. - Admin - 24-09-2021 09:24

Gotowe.


Aktualizacja profilu. - Admin - 24-09-2021 09:24

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.