Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niewykrywalny Silent Miner ETH ETC + metoda ukrywania plików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Niewykrywalny Silent Miner ETH ETC + metoda ukrywania plików (/Temat-Niewykrywalny-Silent-Miner-ETH-ETC-metoda-ukrywania-plikow-172669)



Niewykrywalny Silent Miner ETH ETC + metoda ukrywania plików - sc120897 - 21-09-2021 20:04

Silent Miner ETH ETC + unikalna metodą ukrywania plików ( miner ukryty w skrócie, który w tle pobiera kod koparki z serwera )

Mogę stworzyć dla Ciebie taką koparkę, a także ją ukryć w zamian za pomoc w pozyskaniu kilku osób dla mojego minera


[Obrazek: Screenshot-7.png]


[Obrazek: Screenshot-8.png]


RE: Niewykrywalny Silent Miner ETH ETC + metoda ukrywania plików - adiif1 - 22-09-2021 19:41

Czy chodzi o Invoke-PSImage?
Czy jest to coś innego,?
Miner jest napisany przez Ciebie?


RE: Niewykrywalny Silent Miner ETH ETC + metoda ukrywania plików - TheBot - 22-09-2021 20:40

(21-09-2021 20:04)sc120897 napisał(a):  który w tle pobiera kod koparki z serwera )

Nigdy nie słyszałem o tym, aby za pomocą aplikacji wykonywać kod źródłowy z jakiegoś serwera(ciekawe Smile), no chyba że źle zrozumiałem i chodzi Ci o to , że apka zainstalowana na czyimś kompie pobiera skompilowany kod(executable file).
Wydaje mi się, że raczej ciężko będzie Ci pozyskać jakichkolwiek "górników" :
1.) wykrywalność przez 99% antywirusów
2.) Potencjalny kopacz musi posiadać jakieś dobre GPU
3.) Nie trzeba być mega geniuszem , żeby nie wiedzieć o tym że aplikacji pobranych z neta nie uruchamia się na swoim kompie, do
tego służą VM lub VPS , a na tych raczej nic nie wykopiesz Smile

Jednym słowem musiałbyś celować typowo w graczy którzy nie posiadają AV i mają wywalone na to co instalują na swoich kompach. Wink