Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuję 50 000 zł w Twój biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zainwestuję 50 000 zł w Twój biznes (/Temat-Zainwestuje-50-000-zl-w-Twoj-biznes-172644)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zainwestuję 50 000 zł w Twój biznes - malpa2 - 01-10-2021 14:28

(30-09-2021 12:10)Maksym27 napisał(a):  Kryptowaluty trzeba było kupować w 2018/2019r jak nie było szumu, teraz to jest wyprzedaż gdzie wszystko urosło x20 / x200 i większe ryzyko utraty wszystkich środków. Po takich wzrostach można zagrać na spadki, ale teraz to za późno na short i za wcześnie na long, Zbyt duże ryzyko kryptowalut.
O wiele lepsza zwykła giełda bo przy takim dodruku wartość giełd będzie zwyzkować, jak nawet stare auta uzywane sprawdź ceny w 2018r i są droższe w 2021r tzn drożeją xD

Po drugie żeby grać na gieldzie/krypto potrzebne jest duże doświadczenie i to minimum 5lat, wtedy można powiedzieć że umiesz grać i inwestować na giełdzie.

Porażka to konto bankowe maklerskie, tzw rachunek maklerski gdzie zarządcy reklamowani jako maklerzy/biznesmeni hehe [ cebule/ barany ] po jakiś kursach u Heńka grają prawdziwymi pieniędzmi ludzi i w 90% tracą środki zainwestowane - za to powinien być kryminał

W maju miałeś BTC po 33k $ jak i wiele innych coinów spadło o 40-50% więc nie ma co wracać do 2018/2019 roku bo w każdym roku jest jakaś okazja.

Giełda tradycyjna też jest mocno przegrzana i sensownie to było inwestować w marcu 2020 i na początku kwietnia. Chociaż teraz nadal są tanie spółki, które warto kupić ale też sporo takich gdzie cena jest zawyżona, właśnie przez masakryczny dodruk w USA o czym wspomniałeś.

Nie, nie trzeba 5 lat, chyba że mówisz o forexie. Wtedy faktycznie doświadczenie się przyda, ale głównie chodzi o nasze postępowanie, emocje, testowanie strategii gry.
Albo umiesz analizować spółki firmy albo nie i tu żadne 5 lat niepotrzebne. Książki, kursy i działasz.


RE: Zainwestuję 50 000 zł w Twój biznes - krauze5 - 01-10-2021 18:36

Wtrącając jeszcze apropo mojego poprzedniego postu i Waves Exchange. Dnia 28 wrzesnia wrzucilem ponownie pare groszy celem pasywnej inwestycji. Z 25000$ po trzech dniach jest juz 25057$ czyli de facto 57$ na plus Wink nie jestem samobojca i dbam o kapital. Moze to Cie skloni do inwestycji (oczywiscie nie gwarantuje, ze nie idzie stracić - jednak wedlug mojego researchu i historycznych inwestycji jest to produkt dosc bezpieczny oferujacy całkiem spory zwrot).

W zalaczeniu info odnosnie mojej inwestycji Wink

[Obrazek: Screenshot-2021-10-01-19-28-55-67-40deb4...480b12.jpg]

P.S Jeśli ktos ma faktycznie porzadna opcje na zarobek to i ja moge wejść kapitalem powiedzmy 100.000zl wiec podpinam sie pod post Nitrama.


RE: Zainwestuję 50 000 zł w Twój biznes - bb8_pl - 02-10-2021 06:01

Tutaj przykład jednego IDO na blockchainie Solany , więc IDO jak najbardziej zwrotna inwestycja i to bardzo.
[Obrazek: 1.png]

Już podczas ostatniego pisania moich postów ceny wahały się teraz BTC prawie 48k$.

Kolejne to NFT - ki na ETH droga intestacja ale warto ponieważ zwrot bardzo przyzwoity.

(01-10-2021 18:36)krauze5 napisał(a):  Wtrącając jeszcze apropo mojego poprzedniego postu i Waves Exchange. Dnia 28 wrzesnia wrzucilem ponownie pare groszy celem pasywnej inwestycji. Z 25000$ po trzech dniach jest juz 25057$ czyli de facto 57$ na plus Wink nie jestem samobojca i dbam o kapital. Moze to Cie skloni do inwestycji (oczywiscie nie gwarantuje, ze nie idzie stracić - jednak wedlug mojego researchu i historycznych inwestycji jest to produkt dosc bezpieczny oferujacy całkiem spory zwrot).

W zalaczeniu info odnosnie mojej inwestycji Wink

[Obrazek: Screenshot-2021-10-01-19-28-55-67-40deb4...480b12.jpg]

P.S Jeśli ktos ma faktycznie porzadna opcje na zarobek to i ja moge wejść kapitalem powiedzmy 100.000zl wiec podpinam sie pod post Nitrama.

W tym przypadku proponowałbym jeśli to jest na WAVE skorzystać z potencjalnych airdropów na tej sieci, lub pomyśleć nad ich grą NFT (Build your own duck empire and get up to 287% APY). Różne opcje są co do działania by dorobić porządne pieniądze z takiego kapitału. Przy okazji proponowałbym też sprawdzić sobie IDO na jednej z większych giełd które niebawem się odbędzie, aktualnie są zapisy Smile


RE: Zainwestuję 50 000 zł w Twój biznes - Gremquen - 02-10-2021 07:30

Ale żeście nitramowi zaspamowali wątek meh
Teraz trzeba go przenieść do działu dyskusji o kryptowalutach


RE: Zainwestuję 50 000 zł w Twój biznes - bb8_pl - 02-10-2021 11:29

A no widać że jest tutaj dużo różności Smile Jaki tam spam, dużo wątków po prostu - różne tematy w jednym Smile No to weekend i działania Smile Nie ma co odpoczywać Big Grin


RE: Zainwestuję 50 000 zł w Twój biznes - nitram - 11-10-2021 09:30

Ładnie się temat rozwinął, nadal szukam czegoś co mi przypasuje, propozycje są ciekawe, ale albo za duże ryzko albo kompletnie coś na czym się nie znam a warto by mieć chociaż jakąś minimalną wiedzę w temacie gdzie się chce włożyć 50 tys złotych.


RE: Zainwestuję 50 000 zł w Twój biznes - shf - 07-11-2021 13:07

(11-10-2021 09:30)nitram napisał(a):  Ładnie się temat rozwinął, nadal szukam czegoś co mi przypasuje, propozycje są ciekawe, ale albo za duże ryzko albo kompletnie coś na czym się nie znam a warto by mieć chociaż jakąś minimalną wiedzę w temacie gdzie się chce włożyć 50 tys złotych.

W sklep internetowy Big Grin Gdzie wystarczyłoby około 30.000 zł inwestycji ( w tym sklep, server, materialy, które będą sprzedawane + reklama). Mniej więcej tyle wyliczałem.


RE: Zainwestuję 50 000 zł w Twój biznes - obey93 - 15-11-2021 21:16

(01-10-2021 18:36)krauze5 napisał(a):  Wtrącając jeszcze apropo mojego poprzedniego postu i Waves Exchange. Dnia 28 wrzesnia wrzucilem ponownie pare groszy celem pasywnej inwestycji. Z 25000$ po trzech dniach jest juz 25057$ czyli de facto 57$ na plus Wink nie jestem samobojca i dbam o kapital. Moze to Cie skloni do inwestycji (oczywiscie nie gwarantuje, ze nie idzie stracić - jednak wedlug mojego researchu i historycznych inwestycji jest to produkt dosc bezpieczny oferujacy całkiem spory zwrot).

W zalaczeniu info odnosnie mojej inwestycji Wink

[Obrazek: Screenshot-2021-10-01-19-28-55-67-40deb4...480b12.jpg]

P.S Jeśli ktos ma faktycznie porzadna opcje na zarobek to i ja moge wejść kapitalem powiedzmy 100.000zl wiec podpinam sie pod post Nitrama.

Podpinam się pod post, ktoś ma coś podobnego? To wygląda spoko, ale szukam czegoś powyżej 12/13% na czysto w PLN?


RE: Zainwestuję 50 000 zł w Twój biznes - Nubit - 17-11-2021 14:34

No nie wiem czy ktoś tak chętnie wyłoży pieniądze na sklep internetowy. Na sklepie mozna dużo zarobić, ale obecnie jest taka konkurencja, ze trudno jest się wybić. Szczególnie jeśli zakłada się sklep z dość powszechnym asortymentem (kosmetyki/ubrania/zdrowa żywność/meble).
Zwykle w tym przypadku trzeba sporo zainwestować w reklamę już na samym początku.


RE: Zainwestuję 50 000 zł w Twój biznes - Vasaki - 17-11-2021 15:16

(11-10-2021 09:30)nitram napisał(a):  Ładnie się temat rozwinął, nadal szukam czegoś co mi przypasuje, propozycje są ciekawe, ale albo za duże ryzko albo kompletnie coś na czym się nie znam a warto by mieć chociaż jakąś minimalną wiedzę w temacie gdzie się chce włożyć 50 tys złotych.

Jeżeli długofalowo to złoto.
Odłożony kapitał, rzadko traci tyle co waluty.
Może zysk nie wielki, ale mamy spore szanse że za 2 lata kupimy tyle samo produktów za tę samą ilość złota.