Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fintech z brytyjską kartą? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Fintech z brytyjską kartą? (/Temat-Fintech-z-brytyjska-karta-172621)



Fintech z brytyjską kartą? - SpeaRR - 17-09-2021 00:48

Cześć, szukam jakieś konta bankowego/fintecha, który oferuje na swoim koncie kartę fizyczną/wirtualną. Swego czasu NETELLER oferował karty wirtualne ale po nowych regulacjach jest dosyć ciężko żeby takie coś uzyskać, oczywiście mowa na terenie Polski. Jak to teraz wygląda, ktoś jeszcze oferuje brytyjskie karty poza terenem UK?


RE: Fintech z brytyjską kartą? - mictlan - 17-09-2021 01:52

Sprawdź Monese


RE: Fintech z brytyjską kartą? - lodzmiasto - 17-09-2021 05:52

Monza też ma Smile


RE: Fintech z brytyjską kartą? - Ropsont - 17-09-2021 10:19

Ja coś takiego założyłem sobie jakiś czas temu: https://www2.cardveritas.com/pl/

Zamówiłem dwie karty fizyczne, jedna na IBAN FR, druga na UK. Na razie leżą w szufladzie Big Grin
Można też oczywiście tworzyć karty wirtualne.

Nie miałem jednak okazji jeszcze w pełni tego wykorzystać ale podobno pełni to funkcję konta bankowego jak Revoult tylko tam dostajesz jakby środki na tę kartę (Tak to rozumiem).


RE: Fintech z brytyjską kartą? - mictlan - 17-09-2021 12:24

(17-09-2021 05:52)lodzmiasto napisał(a):  Monza też ma Smile

Monzo musisz miec adres UK. Co do Monese pewności nie mam. Zakładałem na polski adres jak UK było w UE i do tej pory mam aktywne konto i kartę.


RE: Fintech z brytyjską kartą? - SpeaRR - 17-09-2021 12:47

(17-09-2021 01:52)mictlan napisał(a):  Sprawdź Monese

Jakimś cudem Monese nie pozwoli mi zrobić u nich konta gdy próbowałem (:

chyba nie świadczą już usług w pl


RE: Fintech z brytyjską kartą? - mictlan - 17-09-2021 14:15

(17-09-2021 12:47)SpeaRR napisał(a):  
(17-09-2021 01:52)mictlan napisał(a):  Sprawdź Monese

Jakimś cudem Monese nie pozwoli mi zrobić u nich konta gdy próbowałem (:

chyba nie świadczą już usług w pl


Czyli tak jak w Monzo, po brexicie trzeba miec adres UK przy zakladaniu konta. Poki co u mnie wszystko fukcjonuje nawet niedawno jakis bonus 5GBP od nich otrzymałem za płatność kartą a jak wspomniałem zakładałem konto na polski adres jak jeszcze GB była w UE. Ale są jeszcze inne fintechy, które mają angielskie konto GBP, moze wielowalutowy ZEN moze byc ciekawym rozwiazaniem z tym, ze tam w najtanszej opcji jest oplata 0,99EUR.


RE: Fintech z brytyjską kartą? - SpeaRR - 17-09-2021 14:17

(17-09-2021 14:15)mictlan napisał(a):  
(17-09-2021 12:47)SpeaRR napisał(a):  
(17-09-2021 01:52)mictlan napisał(a):  Sprawdź Monese

Jakimś cudem Monese nie pozwoli mi zrobić u nich konta gdy próbowałem (:

chyba nie świadczą już usług w pl


Czyli tak jak w Monzo, po brexicie trzeba miec adres UK przy zakladaniu konta. Poki co u mnie wszystko fukcjonuje nawet niedawno jakis bonus 5GBP od nich otrzymałem za płatność kartą a jak wspomniałem zakładałem konto na polski adres jak jeszcze GB była w UE. Ale są jeszcze inne fintechy, które mają angielskie konto GBP, moze wielowalutowy ZEN moze byc ciekawym rozwiazaniem z tym, ze tam w najtanszej opcji jest oplata 0,99EUR.


Mam zen ale tam dostajesz polskie karty


RE: Fintech z brytyjską kartą? - mictlan - 17-09-2021 14:30

(17-09-2021 14:17)SpeaRR napisał(a):  
(17-09-2021 14:15)mictlan napisał(a):  
(17-09-2021 12:47)SpeaRR napisał(a):  
(17-09-2021 01:52)mictlan napisał(a):  Sprawdź Monese

Jakimś cudem Monese nie pozwoli mi zrobić u nich konta gdy próbowałem (:

chyba nie świadczą już usług w pl


Czyli tak jak w Monzo, po brexicie trzeba miec adres UK przy zakladaniu konta. Poki co u mnie wszystko fukcjonuje nawet niedawno jakis bonus 5GBP od nich otrzymałem za płatność kartą a jak wspomniałem zakładałem konto na polski adres jak jeszcze GB była w UE. Ale są jeszcze inne fintechy, które mają angielskie konto GBP, moze wielowalutowy ZEN moze byc ciekawym rozwiazaniem z tym, ze tam w najtanszej opcji jest oplata 0,99EUR.


Mam zen ale tam dostajesz polskie karty

Ok, myslalem, ze bardziej chodzi Ci o konto w GBP w GB. W ZEN jest karta wielowalutowa obslugujaca wszystkie konta. W aktualnej sytuacji faktycznie moze byc trudno znalezc cos z brytyjska karta.