Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Uwaga na oszusta - Behaviorakles (/Temat-Uwaga-na-oszusta-Behaviorakles-172605)

Strony: 1 2 3 4


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Hasher - 14-09-2021 21:22

(14-09-2021 19:51)Behaviorakles napisał(a):  TOR'a każdy ma, a ja już teraz wiem co zrobię, także, narazie, i pocałujcie się za pare zł, wy Polskie łachudry.

Hybrid on przecież jasno dał do zrozumienia że nie odda Wink


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Limidos29 - 15-09-2021 14:08

Godzina 15 wybiła A kontaktu I pieniędzy na koncie nie mam. Możecie to odblokować aby mógł coś napisać. A ja lecę na policję zgłosić typka. Ludzie za 100zl umią sobie problemów narobić. Narazie I dziękuję za pomoc mimo wszystko! Wink


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Ropsont - 15-09-2021 14:19

(15-09-2021 14:08)Limidos29 napisał(a):  Godzina 15 wybiła A kontaktu I pieniędzy na koncie nie mam. Możecie to odblokować aby mógł coś napisać. A ja lecę na policję zgłosić typka. Ludzie za 100zl umią sobie problemów narobić. Narazie I dziękuję za pomoc mimo wszystko! Wink

A co on Ci tutaj napisze? Z treści jego postu jasno wynika, że już raczej tutaj nie wejdzie:

(14-09-2021 19:51)Behaviorakles napisał(a):  TOR'a każdy ma, a ja już teraz wiem co zrobię, także, narazie, i pocałujcie się za pare zł, wy Polskie łachudry.

Typ 60 postów, dołączył w Lipcu niedawno. Po tonie wypowiedzi widać, że to zwykły śmieć. Niestety na te mniejsze interesy trzeba uważać ale nie da się niektórych oszustów uniknąć :/ Nie chcę Ci gasić entuzjazmu ale wątpię, że policja cokolwiek zdziała, jednak możesz się przejść dla samej zasady.


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - PremAccHack - 15-09-2021 14:20

Policja nic nie zdziała. Jak powiesz że to jakieś krypto + zagraniczne serwisy to bardziej zainteresują się Tobą niż oszustem Big Grin


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Limidos29 - 15-09-2021 14:31

Pewnie macie rację z ta policja Ale na szczęście z takimi rzeczami idę do rodziny I zawsze pomogli Wink więc o tym razem tak będzie.