Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Uwaga na oszusta - Behaviorakles (/Temat-Uwaga-na-oszusta-Behaviorakles-172605)

Strony: 1 2 3 4


Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Limidos29 - 14-09-2021 18:04

Witam.
Dnia wczorajszego po moim poście o nbx napisał do mnie sam autor tego posta i wytłumaczył mi jak mogę to wyplacic. Potem napisał że brakuje mu 2,5 ARA do wypłaty I mogę mu przelać on przeleje to sobie A mi wyślę 100zl blikiem.
Napisał że wszystko potrwa do 19 dnia wczorajszego.
Dziś rano napisał że do 11 będę miał blika.
Potem koło 17 napisał że za 5min będzie blik.
I kontakt się urwał.
Zablokował sobie na forum możliwość wiadomości prywatnych A na telegramie milczy.
Niby nie dużo ale polecam uważać na niego. Czekam do końca dnia I ja pójdę z tym na policję nawet za głupie 100zl się pomecze.
Pozdrawiam.


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Behaviorakles - 14-09-2021 18:21

Załącznik:


[Obrazek: banned.png]

[Obrazek: nbx2.png]

Pozdrawiam,
Skoro zarobiłem sam 0 zł, to 0 zł wypłacam.


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Limidos29 - 14-09-2021 18:24

Wysłałem Ci kasę. A to że miałeś jakieś dziwne konto to nie moja wina. Mi jakoś nie zablokowali. Odpisz na telegramie to się dogadamy.


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - mazarini - 14-09-2021 18:26

Za 2,5 ADA (Cardano) 100 PLN? Nie zaszła tu aby jakaś pomyłka czy niedomówienie? XDDDD Osobiście wierzę całym serduchem w ten projekt i mam szczerą nadzieję, że kiedyś odda sowicie, ale na chwilę obecną transakcja z taką kwotą wydaje się irracjonalna...


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Limidos29 - 14-09-2021 18:28

2.5 mu brakowało. Wysłałem mu wszystko czyli lacznie coś koło 14 ADA


[Obrazek: Screenshot-20210914-184830-Chrome.jpg]


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Behaviorakles - 14-09-2021 18:31

Odpowiedź jest wyżej w moich screenach, nie mogę zapłacić za coś czego nie otrzymałem bo dostałem bana, prawdopodobnie powiązali konta jako multi konta, i wszystko w temacie.


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Limidos29 - 14-09-2021 18:35

Jakby powiązali konta za Multi to moje też by zablokowali. Po 2 mamy k9nta zweryfikowane na własne osoby. Jakbyś podał zły adres do przelania też byś pisał że nie zapłacisz bo nie otrzymałeś?
Dałem Ci propozycję na telegramie że nic nie tracisz. Daje czas do dziś.


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - mazarini - 14-09-2021 18:36

@[Limidos29] Teraz doprecyzowałeś odpowiednio, taka ilość faktycznie może być ceniona w ten sposób. Wnioskując po wypowiedziach oskarżonego to macie oboje ogromnego pecha...


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Behaviorakles - 14-09-2021 18:42

Myślę, że to jakiś narkoman, szkoda mojego czasu, nie wysyłam pieniędzy za to, za co czego sam nie dostałem, każdy kto wszedł z mojego refa, dostał w 5 minut refback.
Takich sytuacji jak Ban konta nikt nie przewidzi.


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Limidos29 - 14-09-2021 18:45

Taaa narkoman. . . Było napisać od razu że kasy nie bedzie, a nie zwlekać aż potem całkowicie zniknąć.
W tej sytuacji straty powinnismy pokryć po 50% A nie że ja 100%. Ale Tobie to wisi.