Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Exeedme - 8$ bez depozytu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Exeedme - 8$ bez depozytu (/Temat-Exeedme-8-bez-depozytu-172587)

Strony: 1 2 3


Exeedme - 8$ bez depozytu - kamciono5 - 09-09-2021 15:42

Co zrobić, żeby otrzymać 8$ w USDT bez depozytu

1. Zarejestruj się na stronie exeedme z tego linku -> beta.exeedme.com/register/34ab4d74-7d5c-4065-be52-760c190733a1 (czysty link ->  https://beta.exeedme.com/register/  )
2. Po weryfikacji natychmiastowo dostaniesz 1$.
3. Zweryfikuj swoje konto w zakładce settings ( link -> https://beta.exeedme.com/settings )
4. Po weryfikacji wyskoczy okno, żeby odebrać 3.5$.
5. Połącz swoje konto steam z exeedme naciskając na connect na głownej stronie exeedme i zagraj 1 mecz 5v5 w cs go lub warzone przez stronę exeedme po czym dostaniesz kolejne 3.5$. Jeśli nie masz konta steam załóż je ( link -> https://store.steampowered.com/join/ ).
6. Wypłacić można w USDT na TRC20, żeby to zrobić trzeba wejść w zakładkę assets ( link -> https://beta.exeedme.com/assets ), wybrać withdraw następnie Tether USDT i wypłacić zgromadzone 8$ na swój porfel USDT na TRC20 np. Binance, Okex, TronLink .

Wypłaty realizowane są natychmiastowo

Informacje dodatkowe:
1. Za każdego poleconego otrzymasz od 1$ do 8$ w zależności od ilości osób, które poleciłeś.
2. Pamiętajcie, żeby wypłacić USDT na swój porfel TRC20 !!
3. Steam jak i Cs go są w pełni darmowe.

Potwierdzenie otrzymania na portfel TronLink

[Obrazek: Screenshot-2021-09-09-16-23-06-423-com-t...wallet.jpg]


RE: Exeedme - 2.5$ w 5 minut na portfelu - DawideQQ - 09-09-2021 16:50

Czy mozna wypłacic nie weryfikując sie?


RE: Exeedme - 2.5$ w 5 minut na portfelu - Behaviorakles - 09-09-2021 18:25

Polecam wysyłać na OKEX, tam przetransferować na np. Litecoin bo małe opłaty transakcyjne, na coinbase z coinbase na coinbase.pro z zerowym FEE na Euro, z Euro na kartę np. Revolut, ponad 5 zł na kupon u bukmachera jak w dziąsło strzelił. Lol


RE: Exeedme - 2.5$ w 5 minut na portfelu - przemo1969 - 09-09-2021 19:02

Jak ktoś ma bisona to można ltc na bisona i stamtąd revolut. Bardzo szybko dochodzi


RE: Exeedme - 2.5$ w 5 minut na portfelu - kamciono5 - 09-09-2021 20:54

(09-09-2021 16:50)DawideQQ napisał(a):  Czy mozna wypłacic nie weryfikując sie?

Trzeba być zweryfikowanym użytkownikiem żeby wypłacić, ale konto jest zweryfikowane w kilka minut.

Jeszcze korekta jeśli chodzi o polecenia.
W zależności ile osobom polecisz dostajesz inne wynagrodzenie za poleconego. Zaczyna się od 1$ i zwiększa się o 1$ po zaproszeniu określonej ilości osób aż do max czyli 8$ za osobę.


RE: Exeedme - 2.5$ w 5 minut na portfelu - Kakashi69 - 10-09-2021 00:02

(09-09-2021 18:25)Behaviorakles napisał(a):  Polecam wysyłać na OKEX, tam przetransferować na np. Litecoin bo małe opłaty transakcyjne, na coinbase z coinbase na coinbase.pro z zerowym FEE na Euro, z Euro na kartę np. Revolut, ponad 5 zł na kupon u bukmachera jak w dziąsło strzelił. Lol
Już lepiej obstawić na bukmarze crypto


RE: Exeedme - 4$ bez depozytu - kamciono5 - 10-09-2021 08:55

Dodali warunek, że trzeba zagrać jeden mecz 5v5 w cs go albo w Warzone przez ich platforme. Za to dostaniesz dodatkowe 1.5$. Steam i cs go oczywiście darmowe.

W pierwszym poście wszystko jest zaktualizowane.


RE: Exeedme - 4$ bez depozytu - Morricorne - 10-09-2021 12:01

W dupie z taką promocją. Chciałem się dzisiaj zalogować z Microsoft EDGE. Żeby weryfikację zrobić i dostaje komunikat że zostałem zbanowany. Próbowałem przypomnieć hasło dalej to samo.


RE: [SCAM] Exeedme - 4$ bez depozytu - kamciono5 - 17-09-2021 15:52

Jednak po tygodniu udało się w końcu rozwiązać problem z CCO Exeedme. Także wszystko aktualnie powinno być ok i wszystkie konta odblokowane.

(10-09-2021 12:01)Morricorne napisał(a):  W dupie z taką promocją. Chciałem się dzisiaj zalogować z Microsoft EDGE. Żeby weryfikację zrobić i dostaje komunikat że zostałem zbanowany. Próbowałem przypomnieć hasło dalej to samo.

Mógłbyś sprawdzić teraz czy twoje konto jest odblokowane ?


RE: Exeedme - 4$ bez depozytu - Morricorne - 17-09-2021 18:23

(17-09-2021 15:52)kamciono5 napisał(a):  Jednak po tygodniu udało się w końcu rozwiązać problem z CCO Exeedme. Także wszystko aktualnie powinno być ok i wszystkie konta odblokowane.

(10-09-2021 12:01)Morricorne napisał(a):  W dupie z taką promocją. Chciałem się dzisiaj zalogować z Microsoft EDGE. Żeby weryfikację zrobić i dostaje komunikat że zostałem zbanowany. Próbowałem przypomnieć hasło dalej to samo.

Mógłbyś sprawdzić teraz czy twoje konto jest odblokowane ?

Mam to gdzieś. Teraz niech się to całe excedme pocałuje. Nie zamierzam tam kyc robić po poprzednich przejściach.