Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam stron ankietowych z dobrym systemem partnerskim - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam stron ankietowych z dobrym systemem partnerskim (/Temat-Szukam-stron-ankietowych-z-dobrym-systemem-partnerskim-172551)



Szukam stron ankietowych z dobrym systemem partnerskim - MaciekRaj1505 - 04-09-2021 11:48

Jak w temacie szukam stron z ankietami gdzie jest dobry system partnerski


RE: Szukam stron ankietowych z dobrym systemem partnerskim - Eduardo213 - 04-09-2021 13:55

Chyba najlepsza strona jest ysense, takie moje zdanie.


RE: Szukam stron ankietowych z dobrym systemem partnerskim - MaciekRaj1505 - 06-09-2021 19:17

(04-09-2021 13:55)Eduardo213 napisał(a):  Chyba najlepsza strona jest ysense, takie moje zdanie.

Mam ysense, marketagent, greenoanthera, opinie.pl, badanie opinii, poznaj.to, reaktoropinii.
Szukam takich w których dostaje się kasę za polecenie innej osoby. Nie muszą być to ankiety mogą być inne strony byle by zarabiac za rejestrację kogoś


RE: Szukam stron ankietowych z dobrym systemem partnerskim - Shimeon - 07-09-2021 13:58

(06-09-2021 19:17)MaciekRaj1505 napisał(a):  
(04-09-2021 13:55)Eduardo213 napisał(a):  Chyba najlepsza strona jest ysense, takie moje zdanie.

Mam ysense, marketagent, greenoanthera, opinie.pl, badanie opinii, poznaj.to, reaktoropinii.
Szukam takich w których dostaje się kasę za polecenie innej osoby. Nie muszą być to ankiety mogą być inne strony byle by zarabiac za rejestrację kogoś

Za samą rejestrację? Nie ma takich stron. Jak już są to prędzej scamy.


RE: Szukam stron ankietowych z dobrym systemem partnerskim - Eduardo213 - 07-09-2021 15:39

Kiedyś była jeszcze aplikacja Attapol, jak ktoś zrobi 3 ankiety to Ty dostajesz 3 zł. Ankiet było sporo, nie wiem jak jest teraz.
Do tego swpanel, płaci za sama rejestrację, 1 zł za osobę ale pod warunkiem, że ta osoba jest ze wsi, małej miejscowości, i ma ponad 40lat. Kiedyś widziałem że chłopak na fb szukał ludzi którzy właśnie takie konta założą ( zajmuje to 30 sekund.) I płaci im za każde konto 10/30 gr.