Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NBX 1,5$ + 50% z mojego refa ~ WSTRZYMANE! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: NBX 1,5$ + 50% z mojego refa ~ WSTRZYMANE! (/Temat-NBX-1-5-50-z-mojego-refa-WSTRZYMANE-172494)



NBX 1,5$ + 50% z mojego refa ~ WSTRZYMANE! - mazarini - 27-08-2021 13:48

NBX to stosunkowo nowa, norweska giełda kryptowalut, która prowadzi aktualnie program poleceń:

Czysty: https://nbx.com/blog/nbx-referral-program

Rejestracja z reflinka (dostępny w wiadomości prywatnej)

Kroki:

1) Zarejestruj się z użyciem mojego reflinka (dostępny w PW)

2) Zweryfikuj KYC - > dokument tożsamości + filmik nagrywany dwuczęściowo (ruch głową w odpowiednią stronę oraz przeczytanie 3 liczb po angielsku; na końcu przed wysłaniem polecam obejrzeć wszystko w całości)

3) Po wszystkim odezwij się do mnie po refback podając imię, pierwszą literę nazwiska oraz adres email.


RE: NBX 5$ + 50% z mojego refa ~ 7,5$ = 12,5$ bez depozytu! - Pablo1878 - 27-08-2021 16:24

(27-08-2021 13:48)mazarini napisał(a):  NBX to stosunkowo nowa, norweska giełda kryptowalut, która prowadzi aktualnie program poleceń:

Czysty: https://nbx.com/blog/nbx-referral-program

Za rejestrację z reflinka (dostępny w wiadomości prywatnej) dostaje się ok. 50 NOK (5$) w BTC + za polecenie 150 NOK (15$)

Kroki:

1) Zarejestruj się z użyciem mojego reflinka (dostępny w PW)

2) Zweryfikuj KYC - > dokument tożsamości + filmik nagrywany dwuczęściowo (ruch głową w odpowiednią stronę oraz przeczytanie 3 liczb po angielsku; na końcu przed wysłaniem polecam obejrzeć wszystko w całości)

3) Po wszystkim odezwij się do mnie po refback podając imię, pierwszą literę nazwiska oraz adres email.


Długo się czeka na wszystko ?


RE: NBX 5$ + 50% z mojego refa ~ 7,5$ = 12,5$ bez depozytu! - mazarini - 27-08-2021 16:31

Pare h na weryfikacje - to najdłuższy okres do wykazania się cierpliwością w tej promocji


RE: NBX 5$ + 50% z mojego refa ~ 7,5$ = 12,5$ bez depozytu! - Behaviorakles - 31-08-2021 15:00

Zmienili na NBX:
You will receive 150 NOK in BTC for each customer you are referring to NBX. The person needs to be a verified user before you will get the bonus.

na

You will receive BTC for each customer you are referring to NBX. The person needs to be a verified user before you will get the bonus.


RE: NBX 5$ + 50% z mojego refa ~ 7,5$ = 12,5$ bez depozytu! - mazarini - 31-08-2021 17:24

@[Behaviorakles] Niestety to prawda. Norwegowie najwyraźniej intencjonalnie trzymają wszystkie weryfikacje od piątku, żeby mieli czas na zmianę regulaminu promocji. Na chwilę obecną jestem zmuszony wstrzymać ofertę refback do czasu wyjaśnienia w 100% zmian, które właśnie wdrażają na nbx. Support nie pomaga i odpowiada wymijająco na chwilę obecną...


NBX 1,5$ + 50% z mojego refa ~ WSTRZYMANE! - Hybrid1990 - 04-11-2023 10:00

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.