Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blockchain.com - Pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Blockchain.com - Pytanie (/Temat-Blockchain-com-Pytanie-172485)



Blockchain.com - Pytanie - Golima - 26-08-2021 14:33

Witam

Otrzymałem dziwny telefon rzekomo od konsultanta blockchain.com, który poinformował mnie, że "moje dane brały udział w handlu automatyczny i wypracowały BTC o wartości około 10k $"... Pieniądze z nieba nie lecą. Defakto zdarzyło mi się rejestrować na różnych platformach, bo sypały od 10 do 100$ za rejestracje w ramach programu poleceń, ale nie bardzo mogę znaleźć w swojej skrzynce akurat o blockchain. Czuje takie bardzo sporego wała, zwłaszcza, że numer jest wyświetlany jako SPAM.

Czy ktoś coś wie na ten temat, miał z tym styczność ?

Ogólnie to wygląda na to jakbym miał tam faktycznie jakieś konto, ale nie mam tego 12 słownego klucza.
Konsultant twierdzi, że konto było nieaktywne, zostało wyłączone i pyta, czy przelać środki czy dalej reinwestować, jeżeli nie podejmę decyzji to środki przejdą we własność blockchain. Ogólnie ma możliwości takowo odzyskania tego konta.


RE: Blockchain.com - Pytanie - radek0389 - 26-08-2021 15:08

A konsultant pewnie mówił z ukraińskim akcentem?
Poczytaj w necie, szukają jeleni.


RE: Blockchain.com - Pytanie - Behaviorakles - 26-08-2021 15:25

Synek cza było brać Lol


RE: Blockchain.com - Pytanie - rachman - 26-08-2021 15:56

Podaj nr konta i nic więcej niech ślą Wink


RE: Blockchain.com - Pytanie - Golima - 26-08-2021 16:10

Hehe czytałem, ale człowiek się czasem łudzi Big Grin
Ogólnie skontaktowałem się z BlockChain.com i dostałem info, że ich konsultanci nie kontaktują się telefonicznie w takich sprawach i dodatkowo nawet nie mam tam portfela Big Grin
Także jutro o 10 Pan będzie dzwonił na sesję 30 min by wypłacić kasę to się trochę z nim pobawię Big Grin