Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Proxy do Javree - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Proxy do Javree (/Temat-Proxy-do-Javree-172469)



Proxy do Javree - MaciekRaj1505 - 22-08-2021 11:27

Witam.
Mam nadzieję ze pisze w dobrym dziale.
Jest w stanie ktoś doradzić?
Mam okolo 80 kont na fb, chce kupic Javree (na 70kont) i udostępniać posty na grupach. Jednak juz miałem kiedyś Javree na 10 kont i ciągle blokowalo mi konta. Czy proxy pomoże? Gdzie kupić takie coś żeby było na konto 70 kont, jestem zupełnym lajkiem i nie mam pojęcia jak to ugryźć. Mogę zapłacić za dobrą poradę i pomoc w ogarnięciu tego. Pozdrawiam


RE: Proxy do Javree - Czaq - 23-08-2021 06:38

Cześć!
Pomysł zacny, ma na pewno potencjał jednak szczerze mówiąc problem z Facebookiem wiąże się z samymi grupami. Zaobserwowałem, że na kupionych kontach lub tych w których sie przelogowuje wykonując dane akcje, zawsze po dołączeniu do grup lub jakiejkolwiek innej interakcji następuje wybrana weryfikacja a najczęściej skutkuje to blokiem lub dalszymi weryfikacjami których obejść "na szybko" się nie da.
Stąd też możesz to rozwiązać na kilka sposobów:
-Dobrać odpowiednie proxy, residentale które wbrew pozorom potrafią sporo kosztować i używać 2-3 konta / per proxy i ryzykować.
-Zmniejszyć ilość reklam na grupach kosztem pozyskiwania klientów do tych grup/fanpage czy innych social mediów. Reklamować następnie z jednego najbardziej sprawdzonego konta idąc na jakość niżeli ilość.
Proxy mogę ci polecić ale potrzebuje też informacji czy zamierzasz działac na PL czy innym panstwie?


RE: Proxy do Javree - MaciekRaj1505 - 23-08-2021 14:01

Tak, chce działać tylko w PL więc potrzebuje Polskie proxy. Znalazłem stronę oferująca proxy po 0,88 dolara za sztukę ale niestety nie ma Polskich proxy.
Do każdego konta chce kupic osobne proxy


RE: Proxy do Javree - itmaster - 23-08-2021 16:50

Zalogowałem się przed chwilą do mydevil.net i czego widzę, mają 7 oddzielnych adresów proxy polskich. Także tam możesz spróbować. To jest usługa VPN, przy której dają dodatkowo (w cenie) proxy.


RE: Proxy do Javree - MaciekRaj1505 - 24-08-2021 16:26

Post do zamknięcia, znalazłem Polskie proxy w dobrej cenie ?