Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę stworzenie wielu grafik na posty na instagram - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę stworzenie wielu grafik na posty na instagram (/Temat-Zlece-stworzenie-wielu-grafik-na-posty-na-instagram-172457)



Zlecę stworzenie wielu grafik na posty na instagram - furmanfurman - 19-08-2021 14:06

Witam, szukam najlepiej jednej osoby, która podejmie się tworzeniem grafik na potrzeby postów na konto Instagram. Najprostszym narzędziem do tego będzie Canva. Udostepnię wszystkie materiały, załatwię konto na canvie. Jedyne co będzie do zrobienia dla chętnej osoby to odwzorowanie dostarczonych grafik i przerobienie na język polski, kolory mojego konta oraz dodanie loga. Jeśli będą mi się podobały pracę oraz będzie krótki czas oczekiwania, to będzie to praca na stałe, może i na wieku kontach.

Za samą grafikę płacę 50gr, jeśli dodatkowo zrobisz do tego dobry opis, pobudzający odbiorców do reakcji, rozmowy, dodaje 25gr.

Szukam osób które mają już jakąś reputację


RE: Zlecę stworzenie wielu grafik na posty na instagram - Shimeon - 19-08-2021 21:56

Jak zwiększysz stawkę to mogę się podjąć współpracy, gdyż sam tworzę grafikę na swój kanał youtubowy. Tutaj masz moje portfolio:

https://zarabiam.com/Temat-Zrobie-dla-Ciebie-grafike-171474


Zlecę stworzenie wielu grafik na posty na instagram - Hybrid1990 - 08-07-2023 08:06

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.