Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TriQel - oszust? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: TriQel - oszust? (/Temat-TriQel-oszust-172451)

Strony: 1 2


TriQel - oszust? - Nokha - 18-08-2021 20:01

Cześć,
Chciałbym przestrzec przed robieniem jakichkolwiek interesów z „Triqelem”
https://zarabiam.com/User-TriQel-128752
W lipcu udzieliłem mu kolejnej pożyczki niestety termin spłaty minął ponad tydzień temu, a on sam nie raczy odpisać tutaj jak i na FB.

Wszystkie screeny rozmów mogę podesłać moderacji ale liczę, że jednak zdecyduje się odezwać.


RE: TriQel - oszust? - Hybrid1990 - 18-08-2021 20:13

@[TriQel] no słaba reakcja z tym olewaniem zapytań od Nokhy dot. spłaty pożyczki, mego pytania radzę nie olewać - kiedy oddasz pieniądze?


RE: TriQel - oszust? - TriQel - 22-08-2021 14:45

Jestem, już sie kontaktuje i wyjaśniam.


RE: TriQel - oszust? - Hybrid1990 - 24-08-2021 16:30

@[TriQel] i @[Nokha] czekam na info w temacie co uzgodniliście.


RE: TriQel - oszust? - Nokha - 24-08-2021 16:39

Jutro mam dostać informacje jak Triqel ma zamiar to "wyprostować"


RE: TriQel - oszust? - Nokha - 15-09-2021 13:43

Ostatecznie udało się odzyskać całą kwotę zgodnie z tym co ustaliliśmy więc temat zamknięty z mojej strony.


RE: TriQel - oszust? - Hybrid1990 - 15-09-2021 14:41

No to tak:
- TriQel warn 70% za zaciągnięcie pożyczki na forum od innego usera. Przypominam że jest to zabroniona akcja na forum.
Jako że z powyższym warnem masz w sumie już 150% ostrzeżeń, widzimy się za miesiąc.
- Nokha warn 20% za udzielenie pożyczki, czyli za wzięcie udziału w zakazanym procederze. Prawidłową twoją reakcją powinno być zgłoszenie TriQela, że chce od ciebie pożyczyć pieniądze.


RE: TriQel - oszust? - Hasher - 15-09-2021 18:11

hej
Hybrid1990 sorry że tak się wtrącę... Dlaczego nie można udzielać pożyczek na forum? Rozumiem oszustwa itp ale to każdy pożyczkodawca powinien brać na swoje barki... Przykładowo - Captain udziela pożyczek od dawna a bana nie wyłapał i nawet temat nie jest w koszu. No chyba że tym sposobem warnowania jest tępiona konkurencja dla starych userów...
facepalm


RE: TriQel - oszust? - Shimeon - 15-09-2021 19:50

@Hasher

Cytat:i) W prywatnych wiadomościach zakazuje się wysyłki wiadomości reklamowych, stosowania tak zwanego "szeptanego marketingu" oraz próśb o pożyczki (za wyjątkiem pytań do osób które takowych udzielają w dziale "Sprzedam/Kupię".



RE: TriQel - oszust? - Hasher - 15-09-2021 20:06

(15-09-2021 19:50)Shimeon napisał(a):  @Hasher

Cytat:i) W prywatnych wiadomościach zakazuje się wysyłki wiadomości reklamowych, stosowania tak zwanego "szeptanego marketingu" oraz próśb o pożyczki (za wyjątkiem pytań do osób które takowych udzielają w dziale "Sprzedam/Kupię".

To wiem znam ten punkt regulaminu. Jednak Hybrid dał po warnie jednemu za wzięcie a drugiemu za udzielenie pożyczki a nie za prośby na PW. W pierwszym poście widzę że mają do siebie kontakt poprzez FB więc nie jest powiedziane że prośba była wysłana na PW (śmiem nawet przypuszczać że skoro rozmawiają przez msg to nawet bardziej prawdopodobne jest że rozmowa o pożyczce była na msg bo to po prostu wygodniejsze). I nie powinno się skończyć to warnem. Mam znajomego który regularnie pożycza ode mnie pieniądze i również ma tu konto na forum. Wtedy co? Też mamy warny/bany?