Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Associates - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Associates (/Temat-Associates-172403)

Strony: 1 2


Associates - lukasz7777 - 11-08-2021 10:49

Rejestrujemy się na https://www.associates-pl.com/index/user...84753.html
Czysty link: https://www.associates-pl.com

Strona powiązana z Amazonem, narazie słabo wygląda i kiepskie tłumaczenie ale legitne i wypłacalne.


Potwierdzamy tylko numer telefonu, po rejestracji w ustawieniach sprawdzamy czy jest przypisany nasz numer telefonu, wchodzimy na What'supową grupę https://chat.whatsapp.com/KqPLDSSiRbr1BghnbhV6ca
Podajemy tam nasz numer telefonu i oczekujemy aż admin dopisze do naszego konta 700 zł - dość sprawnie bo w kilka minut między godzinami 10-21

Gdy już mamy te środki na koncie to na stronce associates po zalogowaniu wchodzimy w STRONA GŁÓWNA (lewy dolny róg), potem w blok LV1 - 2,5%, klikamy WEŹ TO TERAZ i następnie WYŚLIJ PAKIET, robimy tak 10 razy. Gdy już to zrobimy to nasz limit dzienny został wyczerpany, a ma zarobiliśmy prowizję od tych 10 transakcji (17-18 zł)

Wchodzimy w zakładkę USTAWIENIA, następnie wybieramy ostatnią pozycję POWIĄŻ BLIK, wpisujemy imię i nazwisko oraz numer telefonu - imię i nazwisko nie musi być nawet prawdziwe i klikamy kontynuuj.
Wracamy do głównej strony i wybieramy WYPŁATA, wybieramy opcję BLIK i wpisujemy kwotę do wypłaty - wypłacają kwoty całkowite. Ja miałem środki na koncie po 2-3h


W razie pytań można śmiało pisać

e: pierwsza aktualizacja ze względu na zmiany nawigacyjne na stronie


RE: Associates - asicqa - 11-08-2021 11:21

Potwierdzenie wypłaty? Czy jeśli poda się numer telefonu to nie są pobierane dodatkowe oplaty?


RE: Associates - lukasz7777 - 11-08-2021 11:31

Nie ma dodatkowych opłat. Niżej moje potwierdzenie, mam też pozytywne wiadomości innych osób, które jeszcze wczoraj w to weszły.
Dodatkowo tu masz temat z wczoraj z kosza gdzie nawet osoba, z tego forum choć wcześniej miała konto to po mojej instrukcji dokończyła promkę i podziękowała.

[Obrazek: wyplata.png]


RE: Associates - Adisokol - 11-08-2021 15:16

Stronka jeszcze wyplaca ale jest to scam wiec nie polecam niczego tam wplacac Smile

-Stronka podszywa sie pod amazon
- Wykonanie stronki jest na poziomie informatyka z 2 klasy technikum + stronke z jezyka ktorym posluguja sie scamerzy na polski przelozylby juz lepiej tlumacz google.
- Jest to piramidka finansowa / hyip
-Scamerzy oferuja przy inwestycji 5 czy tam 50k juz nie pamietam ile zwrot dzienny 8% wyczarowany z kosmosu ? Zastanowcie sie na ile jest to realne.
-polecam wpisac w google fraze amazon associates i bedziecie mogli zobaczyc jak wyglada oficjalna strona amazona i porownac sposob wykonania ?


RE: Associates - lukasz7777 - 11-08-2021 15:35

Doładowanie kont bonusem tymczasowo wstrzymane - info z grupy what's up
Będę informował gdy wróci.

Z tym co kolega ADI wyżej napisał się kompletnie zgadzam.
Amazon potwierdził, że z nimi nie współpracuje, sam nic nie wpłacałem i też nie polecałem wpłacać, bo widać po jakości strony, że słabo + no pieniądze się z nikąd nie biorą a te ich zyski tygodniowe 21% za wpłacanie 1000 to... beka.

Nie mniej jednak jak ktoś wszedł, zrobił co trzeba było zrobić to swoje 17-18 zł dostał bez ryzyka.
Mam takich kilkanaście osób, które na browara wypłaciły


RE: Associates - Hasher - 11-08-2021 15:38

[Obrazek: Screenshot-2021-08-11-16-35-53-96.jpg]


Może kod zaproszenia ręcznie?
Tylko nie wiem jaki wpisać xd


RE: Associates - lukasz7777 - 11-08-2021 16:13

W tej chwili zablokowali nawet system polecania. Można się rejestrować jedynie bez refa, ale bonusu się też nie dostaje więc w tej chwili rejestracja jest bez sensu. Gdy się coś zmieni dam znać. Wczoraj wszystko jeszcze śmigało i dzisiaj z rana też ludzie otrzymywali bonusy.


RE: Associates - Adisokol - 11-08-2021 17:59

Pewnie sie skapneli ze na tak marnej stronce kokosow nie zarobia i tna koszty bo malo kto cokolwiek wplaca haha, imo juz system polecen nie powroci, beda jeszcze wyplacac moze tydzien moze dwa i zawina sie calkiem ;D Takie moje zdanie. Ale kto skorzystal ten skorzystal osobiscie 5 bonusow wyplacilem wiec zawsze do przodu.


RE: Associates - Behaviorakles - 14-08-2021 11:29

Mimo początkowego sceptyzmu, codziennie wypłaca BLIKiem w 2-3 godziny.
Niestety nasz kraj zawsze w pewnym momencie się blokuje, bo łowcy bonusów wykupują wszystkie startery za 5 zł w Fiampie.

Więc też obstawiam, że długo to wypłacać nie będzie, albo wprowadzą jakieś KYC, chociaż po wyglądzie tej strony to się nie spodziewam, ale płacić, płaci.

[Obrazek: wyp-aty.png]


RE: Associates - wojtek111793 - 29-09-2021 16:05

Bardzo polecam... poważna marka ze stroną która działa jak gówno inwestycja z przelewem na prywatne konto z danymi na jakąś Irminę support odpowiadający jakimś mieszanym polsko/ukrainskim odpowiedź supportu amazon który nie wie nic o takiej współpracy oraz żeby udzielał certyfikatu Big Grin