Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Efektywność ponad przeciętność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Efektywność ponad przeciętność (/Temat-Efektywnosc-ponad-przecietnosc-172401)

Strony: 1 2


Efektywność ponad przeciętność - Santos_ - 11-08-2021 10:19

Witam,

Chciałbym zacząć prowadzić swój dziennik, w którym nie tyle co będę podawał typy, ale także prowadził dzienne podsumowania moich gier.

Podsumowania będę robił co 1,2,3 dni.
Jeżeli w danym dniu zagram skąpą liczbę typów, to nie będę się nad tym rozwodzić, tylko będzie to zawarte w podsumowaniu, które obejmie kilka/naście typów kolejnych, natomiast będą one bardzo częste, aby wnikliwie analizować, skupić się nad pewnymi aspektami, a także LICZYĆ!

Typy, które znajdziecie w moim temacie będą przedmeczowe. Kto czytał mój pierwszy post w drugiej sekcji dotyczącej bukmacherstwa, ten wie, że sporo zarabiam na typach live, ale czas ich zagrania jest niekiedy na tyle krótki, że mijałoby się to z celem.

Z każdym kolejnym postem, będzie coraz więcej informacji.
Tutaj tylko krótki wstęp i działamy.

Pierwszy typ, powodzenia!!


Korea Południowa (Piłka nożna)
Jeonbuk - Gwangju
Jeonbuk -1 AZJAN @1,95
1j



RE: Efektywność ponad przeciętność - Santos_ - 11-08-2021 19:24

Cytat:Korea Południowa (Piłka nożna)
Jeonbuk - Gwangju
Jeonbuk -1 AZJAN @1,95
1j

[Obrazek: 4-A02-D2-DC-6251-4726-A894-D52-AD96-EE563.png]

3-0 ???


RE: Efektywność ponad przeciętność - Santos_ - 12-08-2021 23:10

Jutro pochylam się nad dwoma typami do południa, które wstawiam niżej Wink
Dobijam do 5 postów i otworze swój temat, z samymi przedmeczówkami z kosza i futbolu.
Pierwszy mecz to liga koreańska, K3 League.
Gimpo C. podejmuje u siebie Gyeongju KHNP.
Mój typ idzie w stronę gospodarzy, ale w asyście zakładu bez remisu @1,90
Ruskie po pierwszym wniesionym przeze mnie zakładzie wstrzymali moje kolejne kupony na ten typ. Dlatego ratuje się azjanami +0.25, które mogę dołożyć, bo maksymalna stawka na DNB została wykorzystana, ale haczyk taki, że na resztę rynków limity otwarte, a komunikatu o tym, że już postawiono kupon na to zdarzenie brak, więc wykorzystuje i skutecznie omijam limit.

Drugi typ będzie z basketu.
Rosja - Mali (U19 Kobiety)
Rosja wygrywa mecz. Mali już dawno w tym turnieju być nie powinno. Kursy zawyżone na rosyjski team tylko i wyłącznie z uwagi na to, że ograły Japonię i Kanadę. Na płaszczyźnie fazy grupowej, kursy stawiałyby Rosje w postaci zdecydowanego faworyta. Kilka lat temu w meczu tych dwóch drużyn Rosjanki ograły Mali blisko 25 pkt i nie zdziwiłoby mnie podobne rozstrzygnięcie jutro, ale szanse na to małe ?
W oba typy wchodzę dość pokaźnie.



RE: Efektywność ponad przeciętność - Santos_ - 13-08-2021 08:48

Nowa Zelandia (Kobiety)
North Harbour - Canterbury
North Harbour w handicapie -10.5 @1,95



RE: Efektywność ponad przeciętność - Santos_ - 13-08-2021 20:34

HISZPANIA 2
ZARAGOZA - UD IBIZA
Typ #1: ZARAGOZA 0.0 (1,75) w meczu
Stawka: 1000 zł +
Typ #2: ZARAGOZA 0.0 (1,85) w 1. połowie
Stawka: 500 zł +


RE: Efektywność ponad przeciętność - Santos_ - 14-08-2021 19:36

Mało mnie tu, ale zakładałem, że tak będzie i czas nie będzie moim sprzymierzeńcom jeśli chodzi o prowadzenie dziennika i regularne publikacje moich typów.
Od 11.08-13.08 około 3 tysięcy na plus z samych typów przedmeczowych.
W wolnym czasie powklejam screeny typów, które grałem.
Na live również kilka dodatkowych bakcyli wpadłoWink

Na wieczór przyglądam się spotkaniu między Osasuną a Espanyolem.
Jako że dzisiaj mam już nadwyżkę założonego celu, pójdę w stronę Osasuny, w asyście z handicapem azjatyckim 0.0, co oznacza zakład bez remisu, dnb, czyli w przypadku remisu następuje zwrot pełnej stawki - wiem, że wiecie, ale pisze na zapasWink
Dodatkowo gram ten typ:
Osasuna 1x (+0.5 azjatycki) 1,50


RE: Efektywność ponad przeciętność - Santos_ - 15-08-2021 21:59

Na zaraz dość egzotyczny typ.
Estudiantes podejmuje Boca Juniors.
Gram typ w stronę gospodarzy:
Estudiantes 1x (+0.5 azjatycki) 1,80

???


RE: Efektywność ponad przeciętność - Santos_ - 16-08-2021 11:21

Korea K2
Gyeongnam - Busan
Gyeongnam 0.0, czyli zakład bez remisu.
Dodatkową opcją jaką gram na to spotkanie jest typ 1x, oraz handicap azjatycki +0.25.
Mecz rozpoczyna się o godzinie 12.30.

✅✅✅


RE: Efektywność ponad przeciętność - Santos_ - 16-08-2021 18:04

HIszpania 1
Villareal - Granada
Villareal odniesie glorie 1,65 Wink

???


RE: Efektywność ponad przeciętność - Santos_ - 31-10-2021 10:48

Witam wszystkich.
Kończymy okres grania moim nowym sposobem kwartalnym, gdzie gram same 2q.
Te metodę grałem od września do października.
Kwota jaką zarobiłem = 70 tysięcy
Skuteczność dobiła do 75%.
Przeplatałem granie płaską stawką z progresją, i śmiało stwierdzam jedno -przy tym sposobie warto zainwestować więcej, i pochylić się nad progresywnym graniem, bo na przełomie tych dwóch miesięcy i dziesiątek typów jakie zagrałem, tylko dwukrotnie zdarzyło się tak, aby dwa razy podrząd nie weszły typy. Ale nie ma co się podpalać, i chłodna głowa to podstawa!

Co do mojego pierwszego posta to konkretnej odpowiedzi od nikogo nie dostałem, na szczęście prowadziłem sobie z tym problemem i dysponuje trzema firmami, gdzie kosza gra się najlepiej.
Porównując pierwszą metodę, do obecnej - to tak jakbym nic nie porównywał, a kwota 70k w dwa miesiące mówi sama za siebie. Co ciekawe, ruskie, bo między innymi tam gram, zakładają maksymalne stawki na popularne ligi kosza i te neutralne od 1000-50000. Ogromne są tam odchylenia i tak naprawdę grając za czterocyfrówki, dla bukmachera jesteście tak jakbyście grali za najniższy ich limit, a co za tym idzie - nie jesteście w żaden sposób na celowniku.
Chciałem zamieścić ten post, w tym temacie, aby mieć w przyszłości pogląd jak to szło w ubiegłych miesiącach.
O metodzie więcej wkrótce.
Btw. Specjalnie pod to założyłem revoluta, którego użytkuje od września i sprawdza się wyśmienicie. Polecam wszystkim, którzy operują na linii ruski-jeton-revo.

[Obrazek: ABB8-E06-B-3-DE8-417-A-92-FA-309-D527-C4-C6-F.png] [Obrazek: F4-BC119-F-3-AFC-45-F4-AC40-A03-E5-C3-E6284.png]