Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WhitePress - opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: WhitePress - opinie (/Temat-WhitePress-opinie-172400)



WhitePress - opinie - itmaster - 11-08-2021 08:10

Czy ktoś z kolegów zarabia jako wydawca w WhitePress.pl?

Chodzi mi o podjęcie współpracy jako właściciel bloga, na który za pomocą WhitePress bym wrzucał płatne artykuły.

Czy się opłaca z nimi współpracować?
Jak wygląda współpraca od środka?

Prosiłbym kolegów którzy korzystają/korzystali o podzielenie się opiniami Wink


RE: WhitePress - opinie - sheko12 - 11-08-2021 08:28

Jako korzystam głównie jako reklamodawca, aczkolwiek jako wydawca zarabiałem na LinkHouse.
Myślę, że opłaca się pod kilkoma warunkami, mianowicie:

- jaka tematyka
- jaki ruch
- jakie ma parametry domena
- domena nie jest zaspamowana, a twój blog nie wygląda jak typowa strona zapleczowa
- co oferujesz (forma słów kluczowych/brandu, url) - ilość linków, zdjęcia, i czy Ty oferujesz napisanie artykułu.

Sposób wystawiania portalu wraz z ceną jest liczona w brutto, oznacza to, że ktoś kupuje w brutto, Ty dostajesz pieniądze w netto.

Myślę, że jak nie rzucisz wysoką kwotą, a twój blog nie jest tematycznie daleko z tyłu, jeśli chodzi o zainteresowania, to zdecydowanie warto spróbować.


RE: WhitePress - opinie - Oskarqq - 11-08-2021 08:36

W Polsce wiele agencji korzysta z whitepressa jako źródło publikacji, więc na pewno warto, podjąć z nimi współpracę, bo klientów możesz mieć dzięki nim dużo. Mimo wszystko nie ma sensu zamykać się tylko na jedną grupę reklamową. Odezwij się też do Brand CEO, Orion Media, Scoop i możesz też ogłaszać się na grupach typu SEO/SEM Polska czy seowcy na FB.