Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych (/Temat-HI-COM-Airdrop-dla-cierpliwych-172386)

Strony: 1 2 3


HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - przemo1969 - 08-08-2021 15:47

HI.COM rozdaje każdego dnia po 2,5 Hi Dollars (ok. 0,62 USD) poprzez bota Telegram. Codziennie trzeba poprosić. Do tego 1,25 Hi Dollars za poleconego.

Rejestracja:

1. Reflink https://hi.com/Przemo

czysty link https://hi.com

2. Na dole strony znajdziesz link do Telegram (WOLNY? ZAPISZ SIĘ), kliknij i wykonaj rejestrację

3. Trzeba podać botowi numer telefonu i wybrać nazwę użytkownika

4. Codziennie trzeba wejść na kanał i kliknąć "CLAIM DAILY REWARD", by otrzymać nagrodę. Wymagana jest przy tum odpowiedź na banalne pytania, przy czym każdy wybór jest dobry.


Obecny kurs Hi Dollars na Uniswap to ok. 0,55 USD. Zbierać trzeba codziennie, zabawa dla cierpliwych, gdyż tokeny z nagród będą się sukcesywnie odblokowywać po roku.


RE: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - Atypowys - 08-08-2021 20:22

Gdzie jest napisane że trzeba zbierać codziennie?


RE: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - przemo1969 - 08-08-2021 20:25

Nie ma "przymusu "codziennie". Ale jak nie będziesz zbierał, to nie zobaczysz. O ile w ogóle itd. Smile))


RE: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - Atypowys - 08-08-2021 21:41

Mam tam konto od jakiś dwóch miesięcy a zebrałem tylko 9razy dlatego pytam Wink


RE: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - przemo1969 - 09-08-2021 07:04

Ja staram się odbierać codziennie, ale wymogu takiego faktycznie nie ma.


RE: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - lukasz7777 - 10-08-2021 20:46

Przedwczoraj cena mocno skoczyła do góry, i poszło z niecałych 0,30$ do 0.66$

Wpłata i tak nie będzie możliwa przez rok ale też codziennie zbieramy HI dolary, bo to tylko 10 sekund zajmuje.


RE: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - przemo1969 - 10-08-2021 20:50

Przez rok wiele się może wydarzyć. Faktycznie zajmuje to chwilę, zatem zapisani niech pamiętają o odbieraniu.
Pozostałych zachęcam do zapisu.Wink


RE: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - lukasz7777 - 10-08-2021 21:03

Też ewentualne środki potraktuję jako miły prezent. Na ten moment trochę ponad 100$, ale drugim bitcoinem to nie będzie bo tam się przynajmniej coś wydobywało i czemuś to służyło, a tutaj tylko odpowiadamy na pytania, których nawet nie są w stanie zmonetyzować, bo ciężko to podpiąć pod jakąś ankietę, badanie.
Jednak pytania są dość ciekawe i raczej nie wybieram odpowiedzi na pałę tylko się zastanawiam.

System poleceń też bardzo spoko, gdyż 2.5 HI jest dla nas za odpowiedź a 1.25 HI za odpowiedź każdego z naszych poleconych. Jeżeli ktoś zbudował sobie duża grupę, która regularnie klika to trochę nazbiera, kwestia czy będzie to coś warte. Plusem projektu jest to, że są tam nawet osoby, które były bardzo wysoko w BTC oraz to, że ciągle się rozwijają i rekrutują.

A mój post wyżej to oczywiście chodziło o wypłatę a nie wpłatę Cool


RE: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - mintek14 - 15-08-2021 14:46

Nie polecam, odkąd podałem tam swój numer telefonu to następnego dnia miałem 3 telefony z dziwnych numerów i jeden z Cypru, następnie dwa smsy oszustwa "masz 1 nową pocztę głosową" i lewy link, mimo że poczty nie mam. Wał i tyle, mój nr został zapewne sprzedany już. Znajomy ta sama sytuacja


RE: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - przemo1969 - 15-08-2021 14:51

Akurat ja nic takiego nie zaobserwowałem. Skoro jesteś tutaj, to z pewnością podajesz swój numer w wielu miejscach, także ja by, tego nie łączył.
Generalnie podałem numer juz tyle razy, a nie mam żadnych problemów z niechcianymi rozmowami. Poza garnkami, pościelą i badaniami słuchu, ale to trwa od lat i wygląda mi na losowe generowanie.