Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak udostępnić nagranie rozmowy telefonicznej na FB? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak udostępnić nagranie rozmowy telefonicznej na FB? (/Temat-Jak-udostepnic-nagranie-rozmowy-telefonicznej-na-FB-172385)



Jak udostępnić nagranie rozmowy telefonicznej na FB? - zbuntowany1916 - 08-08-2021 14:28

Jak w temacie. Zapisałem sobie takie nagranie. Zapisało się w formacie .amr
Nie mogę tego odtworzyć na tel no ale do tego pewnie wystarczyłby jakiś amr reader.
Jednak na FB nie wiem jak to udostępnić.
Chyba, że ktoś zna jakiś darmowy program gdzie można nagrać w jakimś popularniejszym formacie i udostępnić na FB. Smile


RE: Jak udostępnić nagranie rozmowy telefonicznej na FB? - buciu52 - 08-08-2021 15:08

U mnie w telefonie zapisuje w MP3. Prześlij sobie to nagranie na PC, przekonwertuj i wtedy bez problemu wyślesz na FB Smile


RE: Jak udostępnić nagranie rozmowy telefonicznej na FB? - itmaster - 08-08-2021 16:09

Dokładnie, nawet nie musisz nic instalować, tylko możesz przekonwertować sobie online z amr na mp3 - https://convertio.co/pl/amr-mp3/


RE: Jak udostępnić nagranie rozmowy telefonicznej na FB? - zbuntowany1916 - 08-08-2021 20:38

(08-08-2021 15:08)buciu52 napisał(a):  U mnie w telefonie zapisuje w MP3. Prześlij sobie to nagranie na PC, przekonwertuj i wtedy bez problemu wyślesz na FB Smile

No przekonwertowałem MP3, ale (być może głupie pytanie) jak mam to teraz udostępnić na swoim wallu? Tam jest tylko opcja zdjęcie/film. Smile


RE: Jak udostępnić nagranie rozmowy telefonicznej na FB? - zbuntowany1916 - 09-08-2021 16:09

Może doprecyzuję - wiecie jak przesłać MP3 na FB tak, żeby pojawił się jakby odtwarzacz, żeby ludzie mogli sobie nacisnąć strzałeczkę startową i odsłuchać bez wchodzenia na żadne soundclody czy dropboxy? Bo wiadomo, że jak ma gdzieś przekierować to mniej ludzi odsłucha. Czy jest w ogóle możliwe wstawić to w takiej wersji odtwarzacza do odpalenia od razu na FB? Smile


RE: Jak udostępnić nagranie rozmowy telefonicznej na FB? - Hasher - 09-08-2021 16:47

Nie prościej jest podłożyć dźwięk pod jakieś zdjęcie by zrobić z tego video? Bez problemu wtedy wrzucisz na FB


RE: Jak udostępnić nagranie rozmowy telefonicznej na FB? - zbuntowany1916 - 09-08-2021 21:53

(09-08-2021 16:47)Hasher napisał(a):  Nie prościej jest podłożyć dźwięk pod jakieś zdjęcie by zrobić z tego video? Bez problemu wtedy wrzucisz na FB
Dzięki za sugestie. Tak zrobiłem, tylko jest jeden problem. Plik .MP3, którego używam ma jakieś 3,5 MB. Gdy jednak za pomocą programu podłożyłem pod to jedno zdjęcie na całej rozciągłości tego MP3 (11 minut) to, gdy chciałem eksportować to wyszły jakieś kosmiczne rozmiary. Najniższa jakość i parametry to było ponad
120 MB, a dobra jakość to już w ogóle kosmos, bo ponad 300. Czy to normalne, że te rozmiary wzrastają aż tylukrotnie? To będzie nierealne, żeby to wrzucić na FB. Smile


RE: Jak udostępnić nagranie rozmowy telefonicznej na FB? - Shimeon - 11-08-2021 10:21

A jakiego programu do montażu używasz? I jakie są wymiary tego zdjęcia?


RE: Jak udostępnić nagranie rozmowy telefonicznej na FB? - zbuntowany1916 - 11-08-2021 21:40

(11-08-2021 10:21)Shimeon napisał(a):  A jakiego programu do montażu używasz? I jakie są wymiary tego zdjęcia?

A i Camtasii i Wondershare Filmora i jakiegoś online.
Ten plik MP3 ma dokłądnie 2.55 MB, a jak wrzucam w ten program i klikam eksportuj to rozmiar wzrasta do ponad 300 MB. Niezależnie czy jest zdjęcie czy nie.


RE: Jak udostępnić nagranie rozmowy telefonicznej na FB? - Shimeon - 11-08-2021 22:39

Jeśli zdjęcie jest duże to musisz je po prostu zescalować - nie wiem jak w innych programach, ale w Camtasii robisz tak: Wrzucasz plik graficzny do programu, przeciągasz go na oś czasu, tam gdzie masz podgląd, klikasz 2x, jak się obraz zaznaczy to wtedy już tylko zmniejszasz jego rozmiar, potem wykonujesz render w 360/480p i gotowe. Myślę, że pomogłem.