Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BetFury - od zera do... no właśnie, do czego? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: BetFury - od zera do... no właśnie, do czego? (/Temat-BetFury-od-zera-do-no-wlasnie-do-czego-172377)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: BetFury - od zera do... no właśnie, do czego? - dondziadzia - 03-10-2021 10:21

DZIEŃ 58:

Na chwilę obecną:
plus Poziom 4 - Gambler III (progres 8,84%) Obrót $ 27211
cash BFG 8780 (~ $ 193)

Dywidendy:
[Obrazek: day58.jpg]

Wartość dziennej dywidendy: $ 0.49


RE: BetFury - od zera do... no właśnie, do czego? - dondziadzia - 04-10-2021 08:50

DZIEŃ 59:

Na chwilę obecną:
plus Poziom 4 - Gambler III (progres 9,58%) Obrót $ 27396
cash BFG 8820 (~ $ 176)

Dywidendy:
[Obrazek: day59.jpg]

Wartość dziennej dywidendy: $ 0.47


RE: BetFury - od zera do... no właśnie, do czego? - dondziadzia - 05-10-2021 09:55

DZIEŃ 60:

Na chwilę obecną:
plus Poziom 4 - Gambler III (progres 10,19%) Obrót $ 27548
cash BFG 8863 (~ $ 179)

Dywidendy:
[Obrazek: day60.jpg]

Wartość dziennej dywidendy: $ 0.48


RE: BetFury - od zera do... no właśnie, do czego? - dondziadzia - 06-10-2021 17:34

Wczorajszy update na 60 dzień eksperymentu, który sobie założyłem był na tę chwilę ostatnim. Wczoraj "wyzerowało" mnie drugi raz i saldo, które mi w tej chwili zostało pozwala na dalsze kręcenie i będę to wciąż robił ale tempo mocno spadnie i dlatego nie widzę sensu wrzucać aktualizacji z tak małymi różnicami. Żałuję, że od pierwszej przegranej nie udało mi się za drugim razem dotrwać do listopada i eventu urodzinowego bo wtedy wynik mógłby być naprawdę mega.

Ogólnie test w moim przypadku uważam za udany, bo początkową wartość wkładu udało się na chwilę obecną więcej niż potroić. Trzeba tutaj jednak nadmienić, że szczęście mi sprzyjało. Mogłem przecież zostać wyzerowany pierwszego dnia. Zostaje mi oczywiście BFG, z których będę otrzymywał wciąż dywidendy.

Jeśli chodzi o główne wnioski, które mi się nasuwają:
- BFG jako token pod dywidendy to bardzo ciekawa opcja, jednak na chwilę obecną o wiele bardziej opłacalny jest jego zakup niż "kopanie"
- warto śledzić różnego rodzaju promocje i konkursy, bo często praktycznie za nic można otrzymać całkiem niezłe nagrody.