Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę stworzenie programów do generowania danych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę stworzenie programów do generowania danych (/Temat-Zlece-stworzenie-programow-do-generowania-danych-172376)



Zlecę stworzenie programów do generowania danych - EfectiveWork - 07-08-2021 09:25

Witam !

Chciałbym zlecić stworzenie dla mnie dwóch programów z których będę mógł korzystać za pośrednictwem mojego komputera. Jest to zlecenie z pewnością dla programistów z doświadczeniem, kreatywnością i pomysłowością. 

Pierwszy program:

Program ten ma generować dla mnie dane osobowe czyli adres zamieszkania, kod pocztowy - miasto, datę urodzenia, email - tutaj adresy będą dostarczane przeze mnie, płeć - czyli program musi generować dane damskie oraz męskie, pesel - musi generować odpowiednie pesele dla mężczyzn i kobiet, numer nip. Zależy mi na tym aby wygenerowane dane były prawidłowe a zawarte w nim informację prawdziwe. Po prostu generowane dane muszą oddawać prawidłowość informacji które generują.

Oczywiście wygenerowane dane w spójny i ładny dla oka sposób mają być zapisywane w .txt

Drugi program:

Chodzi mi o stworzenie programu który będzie dla mnie generował dane z otomoto. Zależałoby mi na programie, który z otomoto będzie pobierał następujące dane:

- Model Samochodu
- Wersja Samochodu czyli 1.6, 1.8 itp
- Rocznik samochodu
- Ilość koni Mechanicznych
- Numer VIN
- Tablice Rejestracyjne

Oczywiście wygenerowane dane w spójny i ładny dla oka sposób mają być zapisywane w .txt

Więcej informacji na temat programów udzielę osobiście osobie zainteresowanej tymi programami. Jeżeli będzie ponieść dodatkowe koszta w zamian za prawidłowe generowanie danych w powyższych programach to również na to jestem przygotowany.

Budżet: Nieograniczony

Zainteresowane osoby proszę wyłącznie o kontakt PRIV.

Pozdrawiam


RE: Zlecę stworzenie programów do generowania danych - PtrOrg - 29-08-2021 19:24

Napisz prw, zrobimy Smile


Zlecę stworzenie programów do generowania danych - Hybrid1990 - 19-01-2022 15:19

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.