Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vivid: unikalny link na 20€ oraz 1€ ode mnie (PL reflink to tylko 5€!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Vivid: unikalny link na 20€ oraz 1€ ode mnie (PL reflink to tylko 5€!) (/Temat-Vivid-unikalny-link-na-20%E2%82%AC-oraz-1%E2%82%AC-ode-mnie-PL-reflink-to-tylko-5%E2%82%AC-172306)



Vivid: unikalny link na 20€ oraz 1€ ode mnie (PL reflink to tylko 5€!) - mazarini - 27-07-2021 22:34

Vivid to niemiecka instytucja z kolaboracją z SolarisBank oferująca usługi bankowe z całkowicie bezpłatnym kontem i brakiem wymogu zamawiania karty fizycznej.

Aktualnie w Polsce Vivid oferuje tylko i wyłącznie link upoważniający do odbioru 5€ za spełnienie określonych warunków. Posiadam unikalny reflink, który zapewnia 20€! Dostępny oczywiście w wiadomości prywatnej, także zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu Smile

Instrukcja obsługi:

1. Skontaktuj się ze mną w celu odebrania reflinku podając swoję imię oraz pierwszą literę nazwiska w celu śledzenia poczynań w aplikacji. P.S Vivid tak samo jak i n26 pokazuje pełne imię i nazwisko każdej osoby korzystającej z promocji

2. Dokonaj rejestracji z pełną weryfikacją konta.

3. Przelej min. 20€ przelewem SEPA na swoje konto Vivid oraz dokonaj jednej transakcji na min. 20€ - Jest pewien sposób tzw. trik na zachowanie swojego depozytu i zarobek bez konieczności wydawania własnych pieniędzy - oczywiście wszystko w wiadomości prywatnej -> preferuję kontakt na telegramie: https://t.me/mazarini11

4. Odbierz bonus 20€ oraz symboliczny refback w wysokości 1€


RE: Vivid: unikalny link na 20€ oraz 1€ ode mnie (PL reflink to tylko 5€!) - Zarabiacz321 - 28-07-2021 14:07

priv


RE: Vivid: unikalny link na 20€ oraz 1€ ode mnie (PL reflink to tylko 5€!) - Hasher - 28-07-2021 15:40

Polecam wszystko działa jak należy. Bonus przyznany refback jak zawsze wypłacony na czas.


RE: Vivid: unikalny link na 20€ oraz 1€ ode mnie (PL reflink to tylko 5€!) - przemo1969 - 28-07-2021 15:54

Bardzo fajna promocja, oby więcej takich.


RE: Vivid: unikalny link na 20€ oraz 1€ ode mnie (PL reflink to tylko 5€!) - Kkolodz - 28-07-2021 17:26

Wszystko przebiegło jak należy, polecam. Smile