Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę założenie konta fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę założenie konta fb (/Temat-Zlece-zalozenie-konta-fb-172301)



Zlecę założenie konta fb - enzovsky - 26-07-2021 22:34

Hej, jak w temacie. Zlecę założenie konta fb.
Konto dobrze byłoby aby było stażowe(może ktoś akurat posiada takie). Potrzebuje je spersonalizować według moich wymagań. Nie ma w tym dużej filozofii, grupki normalne, jednak brakuje mi czasu.
Cena do nego, sposób zapłaty tez. Kontakt priv lub telegram - lejbelek


RE: Zlecę założenie konta fb - Hasher - 27-07-2021 09:36

Mogę założyć takie konto tylko wytłumacz mi w jaki sposób mogę założyć stażowe konto.


RE: Zlecę założenie konta fb - enzovsky - 27-07-2021 10:07

(27-07-2021 09:36)Hasher napisał(a):  Mogę założyć takie konto tylko wytłumacz mi w jaki sposób mogę założyć stażowe konto.

Chodziło mi bardziej o to, żeby od buta bana nie wyłapać. Myślałem, ze może są osoby robiące takie konta i mające już jakieś puste stażowe konta. Jeśli nie mogę kupić takie i dać do stworzenia wg moich wytycznych Smile późno było, nie wyraziłem się do końca jasno. Może ma ktoś doświadczenie większe niż ja i na świeżym koncie tez bana się nie wyrwie od buta


Zlecę założenie konta fb - Hybrid1990 - 08-07-2023 08:06

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.