Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZLECENIE] Facebook - Allegro - 5 zł za sztukę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZLECENIE] Facebook - Allegro - 5 zł za sztukę (/Temat-ZLECENIE-Facebook-Allegro-5-zl-za-sztuke-172283)



[ZLECENIE] Facebook - Allegro - 5 zł za sztukę - Shimeon - 23-07-2021 17:28

Witaj.

Jeżeli masz konto na fejsie bądź prowadzisz fanpage'a i chciałbyś sobie trochę dorobić to dobrze trafiłeś!

Dlaczego? Ponieważ dosłownie jednym kliknięciem jestem w stanie zapłacić Tobie 5 zł za udostępnienie jednej mojej aukcji na Allegro - tak, dobrze usłyszałeś. Tylko jedna aukcja, a z czasem będzie ich więcej, co doprowadzi Ciebie do jeszcze większych zarobków.

Brzmi kolorowo jednak jest pewien haczyk. Abym mógł się z tobą rozliczyć, przedmiot, który wystawię musi zostać sprzedany.

Jak wygląda współpraca?

1. Zgłaszasz się do mnie na prywatną wiadomość.
2. Ja ci daję link do aukcji.
3. Ty ten link udostępniasz na facebooku.
4. Jeżeli aukcja się sprzeda to wówczas się z tobą rozliczam.
5. Gotowe.

Uprzedzając ewentualne pytania - swoje przedmioty wystawiam wyłącznie po jednej sztuce, dzięki czemu ułatwi mi to ich późniejszą weryfikację.

Kategoria: Odzież damska.
Płatność: Paypal.
Kontakt: PW na forum.

Pozdrawiam!


RE: [ZLECENIE] Facebook - Allegro - 5 zł za sztukę - Shimeon - 05-08-2021 09:19

Całe zlecenie zostało odświeżone. Zapraszam chętnych!


RE: [ZLECENIE] Facebook - Allegro - 5 zł za sztukę - Shimeon - 13-08-2021 13:28

Odświeżam.


[ZLECENIE] Facebook - Allegro - 5 zł za sztukę - Hybrid1990 - 22-07-2022 07:46

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.