Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupa klientów - KOBIETY.. pomysł na dotarcie - reklamę. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Grupa klientów - KOBIETY.. pomysł na dotarcie - reklamę. (/Temat-Grupa-klientow-KOBIETY-pomysl-na-dotarcie-reklame-172257)



Grupa klientów - KOBIETY.. pomysł na dotarcie - reklamę. - zarii - 19-07-2021 17:20

Cześć grupa!
Czy są tu osoby, które targetują swoje usługi online, etc.. tylko i wyłącznie w płeć piękną? Smile
Mam pewien pomysł jak można stworzyć "gigant" grupę kobiet, aczkolwiek samemu w pojedynkę to skończę..

Chętnie podzielę się pomysłem osobie, która będzie chętna i zaangażowana od początku do końca Smile


RE: Grupa klientów - KOBIETY.. pomysł na dotarcie - reklamę. - aci - 19-08-2021 18:35

Czy możesz proszę powiedzieć co rozumiesz, przez "gigant grupę" oraz powiedzieć jakiej platformie mówimy?


RE: Grupa klientów - KOBIETY.. pomysł na dotarcie - reklamę. - zarii - 20-08-2021 14:19

(19-08-2021 18:35)aci napisał(a):  Czy możesz proszę powiedzieć co rozumiesz, przez "gigant grupę" oraz powiedzieć jakiej platformie mówimy?

Gigant grupę, jak to nazwałem - czyli liczną.
Liczną, tzn zaczynającą się od +/- 50k członków.

Platforma - Facebook.