Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
4$ od GoTrade: Inwestuj na rynkach amerykańskich już za 1 USD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: 4$ od GoTrade: Inwestuj na rynkach amerykańskich już za 1 USD (/Temat-4-od-GoTrade-Inwestuj-na-rynkach-amerykanskich-juz-za-1-USD-172238)



4$ od GoTrade: Inwestuj na rynkach amerykańskich już za 1 USD - marclondonuk - 17-07-2021 05:23

GoTrade ( wymaga weryfikacji ): Inwestuj na rynkach amerykańskich już za 1 USD, bez prowizji w aplikacji handlowej. Obsługuje lokalne depozyty bankowe z BPI i UnionBank oraz międzynarodowy przelew bankowy.
Inwestowanie ogólne
GoTrade zapewnia łatwy dostęp do inwestowania na rynkach amerykańskich (akcje, indeksy, fundusze ETF) + w 150 innych krajów.

W porównaniu z WeBull, GoTrade obsługuje lokalne depozyty za pośrednictwem BPI i UnionBank już od P12.

Pobierz aplikację tutaj:
https://heygo.trade/app ( aby wejść, potrzebujesz tokena zaproszenia ).
Jest to aplikacja do handlu tylko z zaproszeniem dla osób spoza USA, więc użyj tych tokenów zaproszeń: 633459 , 068737 ( jak by nie działały napisz PW mam jeszcze parę inych zaproszeń ).


RE: 4$ od GoTrade: Inwestuj na rynkach amerykańskich już za 1 USD - kripwijko - 22-08-2021 23:13

Dzięki wszystko zatrybiło polecam.


RE: 4$ od GoTrade: Inwestuj na rynkach amerykańskich już za 1 USD - przemo1969 - 23-08-2021 10:26

Zrobione Czekam na KYC


RE: 4$ od GoTrade: Inwestuj na rynkach amerykańskich już za 1 USD - jurekkps - 03-10-2021 07:45

Jakieś potwierdzenie ze dostales akcje czy tak na ślepo wrzuciles?


RE: 4$ od GoTrade: Inwestuj na rynkach amerykańskich już za 1 USD - przemo1969 - 03-10-2021 11:25

Ja dostałem, ale to jest raczej niewypłacalne. Kupiłem za $3 (2 + 1 bonusu za pierwszy zakup) akcje i tak sobie są. Pewnie na wieki wieków, bo gdybym chciał inwestować w akcje to na pewno nie tam.


RE: 4$ od GoTrade: Inwestuj na rynkach amerykańskich już za 1 USD - jurekkps - 03-10-2021 15:09

(03-10-2021 11:25)przemo1969 napisał(a):  Ja dostałem, ale to jest raczej niewypłacalne. Kupiłem za $3 (2 + 1 bonusu za pierwszy zakup) akcje i tak sobie są. Pewnie na wieki wieków, bo gdybym chciał inwestować w akcje to na pewno nie tam.

Ale ja mowie za poleceni czy akcje dostał. Ty dostales ten śmieszny bonus dla nowych. A za polecenie są akcje do 100$ rzekomo.


RE: 4$ od GoTrade: Inwestuj na rynkach amerykańskich już za 1 USD - przemo1969 - 03-10-2021 16:12

Dobra, nie zrozumiałem.
U mnie się w warunkach pojawia, że dostanę akcję "up to $100" gdy polecony wykona depozyt.

Czyli nie będę testował, bo akcja może być na $2, natomiast wypłata depozytu... polecam tabelę opłat...