Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
upstream.to - wypłaca? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: upstream.to - wypłaca? (/Temat-upstream-to-wyplaca-172195)



upstream.to - wypłaca? - Milionaree - 09-07-2021 19:06

cześć. uploaduje ktoś na upstream.to? wypłacają?
ewentualnie czy któraś z tych stron pozwala na zarabianie i jest wypłacalna flashx.tv, videowood.tv, abcvideo.cc, cda.pl, doodstream.com, easyload.io, fileone.tv, highstream.tv, jetload.net, mixdrop.co, ninjastream.to, okstream.cc, onlystream.tv, playtube.ws, streamtape.com, streamwire.net, streamzz.to, supervideo.tv, upstream.to, upvid.co, upzone.cc, userload.co, vidcloud.co, vidlox.me, vidoza.net, vidspace.io, vimeo.com, voe.sx, wolfstream.tv


RE: upstream.to - wypłaca? - xdax1 - 09-07-2021 21:19

Z tego co widzę to na liście jest większość popularnych, wypłacalnych. Łatwo to można sprawdzić, wchodząc na strony z filmami/serialami i tam zobaczyć z czego uploaderzy korzystają.


RE: upstream.to - wypłaca? - Shimeon - 09-07-2021 21:38

Ja raz pisałem do zarządu cda w podobnej sprawie to mi odpisali, że można u nich zarabiać, z tym że wpierw trzeba spełnić szereg wymagań, aby zakwalifikować się do ich programu partnerskiego.


RE: upstream.to - wypłaca? - adamek1007 - 11-07-2021 22:34

Wyplaca, z tych wymienionych, na pewno nie wyplacaja / juz zamkniete
vidspace.io, wolfstream.tv, onlystream.tv,highstream.tv


RE: upstream.to - wypłaca? - NarkUS - 16-09-2021 11:50

wypłaciło dziś 5 $


RE: upstream.to - wypłaca? - damianexxx5 - 25-04-2023 11:11

Jakiś czas temu trochę się rozglądałem po branży i ludzie z zagranicy najbardziej chwalą doodstream.com i streamsb.com
Jednak nie wiem czy te serwisy są dobre finansowo na rynku polskim.