Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
#10 Typujemy mecze EURO 2020 - Wersja do druku

+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: #10 Typujemy mecze EURO 2020 (/Temat-10-Typujemy-mecze-EURO-2020-172192)

Strony: 1 2 3

#10 Typujemy mecze EURO 2020 - shf - 09-07-2021 11:18

Jest to X Edycja Typujemy mecze EURO 2020 i już niestety ostatnia. Do zgarnięcia łącznie80 FG za podanie poprawnego wyniku.

Zasady:
-użytkownik może podać tylko jedną propozycję w 1 poście,
-użytkownik nie może edytować postów (edytowane nie są brane pod uwagę),
-użytkownik w 1 poście może podać 1 proponowany wynik meczu, większa ilość wyników w jednym poście nie będzie brane pod uwagę,
-jeżeli kilka osób poda taki sam wynik, a ten wynik będzie poprawny, np. 3 osoby podały wynik poprawny to główna nagroda jest dzielona między 3 userów

Dodatkowym warunkiem na udział w konkursie jest wręczenie mi reputa. Osoby, które tego nie uczynią, ich posty nie będą brane pod uwagę.

DO FINAŁU ZMIENIAMY ZASADY
Obstawiamy podwójnie. Podajemy dwa typy:
- 1 typ - wynik do pierwszych 90 minut -> 50 FG
- 2 typ - wynik po pierwszych 90 minutach, np. wynik 1:1 ale któraś drużyna strzeli bramkę w dogrywce i wygra to wynik 2:1 po 90 minutach jest prawidłowy. Jeżeli nie będzie dogrywki 30 FG przechodzi do puli głównej z 1 typu i zwycięzca dostanie 80 FG.