Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto Instagram - Możliwość zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konto Instagram - Możliwość zarobku (/Temat-Konto-Instagram-Mozliwosc-zarobku-172175)



Konto Instagram - Możliwość zarobku - ScroX - 07-07-2021 11:01

1.Nazwa przedmiotu : na sprzedaż moje konto Instagram które prowadzę od ponad 2 lat , ponad 7200 obserwujących
2.Opis przedmiotu : konto dotyczące głównie tematu tatuażu , wstawiane są posty z inspiracjami i zdjęciami moich fanów , konto łącznie zarobiło ponad 1000 zł + różne gadżety ( książki , kremy itd )
Od sporego czasu nie mam czasu na prowadzenie dlatego sprzedaję bo można z niego wyciągać systematyczną gotówkę
Posty mają zasięgi średnio od 5000 do 35000 osób
3.Zdjęcia : jeżeli ktoś będzie potrzebował to na priv
4.Kontakt : forum priv
5.Cena : 650 do negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew


RE: Konto Instagram - Możliwość zarobku - WI Project - 12-07-2021 08:02

Witam, mogę zaproponować cenę 400zł, jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu.


Konto Instagram - Możliwość zarobku - Majka - 21-09-2023 13:38

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.