Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki najtańszy telefon do prowadzenia instagramu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Jaki najtańszy telefon do prowadzenia instagramu (/Temat-Jaki-najtanszy-telefon-do-prowadzenia-instagramu-172173)



Jaki najtańszy telefon do prowadzenia instagramu - kornik36 - 06-07-2021 23:34

Cześć, jaki polecie najtańszy, nowy smartfon do prowadzenia na nim instagramu? Ile musi mieć ramu i jaki procesor? Czy 2 GB RAM wystarczy?
Budżet najchętniej do 100-200 zł.


RE: Jaki najtańszy telefon do prowadzenia instagramu - Morricorne - 07-07-2021 00:05

Chcesz coś taniego i w miarę normalnie działającego? Polecam Moto G7 Play albo jakąś inną moto ze snapem serii 6xx. Swoją g7 play za niecałe 200 zł na alledrogo kupułem pod koniec 2020 i spisuje się świetnie.
Czysty system Android 10, zero zmuł i 2gb ram. W coś takiego bym na twoim miejscu celował.


RE: Jaki najtańszy telefon do prowadzenia instagramu - get_dollar - 10-07-2021 18:20

Można też korzystać z emulatora na komputerze. Dobrze sprawdza się Memu lub Nox + proxifier do zmiany IP.


RE: Jaki najtańszy telefon do prowadzenia instagramu - tradebrite - 26-10-2021 21:02

Ja ostatnio kupiłem do takiego samego celu HTC U11 za 105 złotych, a telefon przyszedł z dwoma ładowarkami, kilkoma etui i szkłem hartowanym.
Jak teraz patrzę, to cena mega atrakcyjna, bo one potrafią kosztować i 300 złotych.
Mój ma lekko zbitą szybkę (nie przeszkadza w użytkowaniu) - i dlatego cena była taka niska.

Na Twoim miejscu też szukałbym okazji tego typu, bo ostatnio kupiłem też drugi, za tę samą cenę - Xiaomi Redmi 5 - i nie da się z tego normalnie korzystać.


RE: Jaki najtańszy telefon do prowadzenia instagramu - Snaggy - 26-10-2021 21:30

Celowałbym w coś używanego. Ustawił maksymalny budżet np. na alledrogo i wybrał najlepszy możliwy używany w tej cenie. Parametry porównać można sobie na benchmarkach.


RE: Jaki najtańszy telefon do prowadzenia instagramu - deco - 06-09-2022 11:21

Polecam zajrzeć na olx tam dużo masz ip 4s po 100/200 Smile
Tanie i nie zacinają tak jak samsungi.


RE: Jaki najtańszy telefon do prowadzenia instagramu - Sakla13 - 14-10-2022 13:02

Dokładnie, nie kupuj nowego. Poszukaj używanego ze znacznie lepszymi parametrami niż te nowe, a za podobne pieniądze