Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SQUABER - używa ktoś z Was? Prośba o opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: SQUABER - używa ktoś z Was? Prośba o opinie (/Temat-SQUABER-uzywa-ktos-z-Was-Prosba-o-opinie-172146)

Strony: 1 2


SQUABER - używa ktoś z Was? Prośba o opinie - itmaster - 02-07-2021 18:01

No właśnie, czy ktoś z Was korzysta z tego narzędzia (aplikacji) wspomagającego inwestowanie na giełdzie?

https://squaber.com

Chodzi mi o wersję premium? Ma ktoś z Was wykupione, warto?


RE: SQUABER - używa ktoś z Was? Prośba o opinie - marines27 - 05-07-2021 16:25

(02-07-2021 18:01)itmaster napisał(a):  No właśnie, czy ktoś z Was korzysta z tego narzędzia (aplikacji) wspomagającego inwestowanie na giełdzie?

https://squaber.com

Chodzi mi o wersję premium? Ma ktoś z Was wykupione, warto?

Był taki okres, że chciałem sprawdzić ten serwis, spojrzeć jak to wygląda od środka. Mówię o premium.
Jak dla mnie za mało intuicyjny, zdecydowanie wolę stockwatch.
Nic nie ryzykujesz bo pamiętam, że zrezygnowałem w ciągu 30 dni i zwrócili mi całą kwotę abonamentu. Mogło się wiele zmienić. Nie zaszkodzi sprawdzić.

Cytuję ze strony:
"Gwarancja Satysfakcji albo zwrot pieniędzy
Jeśli do 30 dni zdecydujesz, że Squaber nie jest dla Ciebie to zwrócimy Ci całość abonamentu. Jeżeli wybierzesz opcje roczną za 396 zł i do 30 dni powiesz nam “rezygnuję” zwrócimy na Twoje konto dokładnie 396 zł."


RE: SQUABER - używa ktoś z Was? Prośba o opinie - itmaster - 05-07-2021 16:57

Wiem wiem, ale chciałem spytać innych o opinie na temat tego produktu.

A testowałeś może te sygnały odnośnie spółek? ich autorskie analizy inwestycyjne spółek?
Interesuje mnie też narzędzie, w którym mógłbym sprawdzać np. sytuację finansową spółek, bez ślęczenia w raportach finansowych. Taki agregator.
A masz może wykupione premium w stockwatch?


RE: SQUABER - używa ktoś z Was? Prośba o opinie - marines27 - 06-07-2021 19:07

(05-07-2021 16:57)itmaster napisał(a):  Wiem wiem, ale chciałem spytać innych o opinie na temat tego produktu.

A testowałeś może te sygnały odnośnie spółek? ich autorskie analizy inwestycyjne spółek?
Interesuje mnie też narzędzie, w którym mógłbym sprawdzać np. sytuację finansową spółek, bez ślęczenia w raportach finansowych. Taki agregator.
A masz może wykupione premium w stockwatch?
Tak, testowałem ale nie chcę Cię wprowadzić w błąd bo już nie pamiętam jak to wyglądało.
Stockwatch:
Ogólnie to wygląda tak:
Strefa Premium i Portfel "Cztery Fazy rynku" to dwie odrębne usługi.
Pierwszy abonament- Strefa Premium to zdecydowanie zaawansowana opcja z analizami na życzenie, omówieniami sprawozdań plus skaner papierów wartościowych.
Drugi abonament- w tej chwili posiadam -Portfel "Cztery fazy rynku".
To gotowe sygnały kupna/sprzedaży a dokładniej ich propozycje w formie postów w zamkniętym forum. Wygląda to mniej więcej tak - przykładowy sygnał:
K 6 szt. Playway (PLW) po 536 zł (SL 458 zł widełki 530-550 zł SL) wraz z omówieniem wykresu.
W tym abonamencie też możesz poprosić o analizę techniczną spółki. Do tego biuletyny tygodniowe czyli coś w stylu sprawozdań/zapowiedzi na jakie spółki warto zwrócić uwagę.

Musisz mieć świadomość, że to giełda i nie wszystkie transakcje są zamykane z profitem, niektóre kończą się na stop lossie. Absolutnie niczego nie promuję ale jestem zadowolony z abonamentu.


RE: SQUABER - używa ktoś z Was? Prośba o opinie - antykt - 20-07-2021 18:15

ja używam drugi rok generalnie serwis chodzi ok codzienne omówienia ale ich sygnały należy dokładnie przemysleć bo niestety ich skuteczność bywa różna .....ja niestety na ich sygnałach straciłem


RE: SQUABER - używa ktoś z Was? Prośba o opinie - itmaster - 20-07-2021 20:12

A jak oceniasz ich skuteczność (całościowo) na +? 50/50 czy korzystniej?


RE: SQUABER - używa ktoś z Was? Prośba o opinie - antykt - 21-07-2021 06:45

nawet nie ma mozliwści aby obecnie podliczyć za cały 2021 rok to co wywaliło na stoplosach i te zyskowne globalnie jak chcesz moge ci zrobić srena z obecnych typów i podesłać to sobie obejrzysz ja osobiście cedze i dziele te typy i nie sugeruje sie nimi az tak pamietaj ze ubiegły rok był inny jak obecny


RE: SQUABER - używa ktoś z Was? Prośba o opinie - itmaster - 21-07-2021 07:54

Byłbym wdzięczny z screena na pw.
Z jakich jeszcze powodów trzymasz u nich konto premium? Bo w sumie najciekawsze wydają mi się właśnie te sygnały.


RE: SQUABER - używa ktoś z Was? Prośba o opinie - antykt - 21-07-2021 13:26

trzymam aby mieć dostęp do ich analiz i powiadomień jak sam sobie poustawiasz alerty cenowe , natomiast sam sobie szukam okazji , kilka razy kupowałem z ich sygnalów licząc na to ze skoro fachwcy dokonują analiz to będzie super ale naciąłem się i teraz to cedze Smile sam serwis smiga dobrze wadą jest brak notowań na zywo , pisałem do nich o tym ale ciężko, brak interwału mniej niż D! na spółkach wysle ci screna z ich sygnałami na to trzeba uważać aby nie polecieć z kasą bo on da sygnał ludzie sami siebie napędzają cena idzie a póżniej bywa że zleci Smile

wysłalem ci sprawdz czy doszlo zawsze możesz zapłacić i 30 dni chyba mozna zrezygnować jak ci nie pasuje jak coś potrzebujesz to napisz to co zrobie screna i podeśle lub pytaj Smile


RE: SQUABER - używa ktoś z Was? Prośba o opinie - itmaster - 01-09-2021 19:44

No dobra jednak zdecydowałem się wykupić Squabera w wersji premium.
Najważniejsze co mnie przekonało do wydania tych kilku stów na rok, to fajna zniżka prowizji w DM Aliora w którym mam rachunek.

Standardowa prowizja kupna/sprzedaży to:

0,38%, min. 3 zł na akcjach

A z premium squaber, zmniejszyłem sobie na

0,19%, min. 3 zł na akcjach

Także obniżka dość znaczna. Zwłaszcza jeśli ktoś dużo handluje na giełdzie, to szybko się zwróci kasa za premium.

Teraz będę testował publikowane przez nich sygnały i rekomendacje i za jakiś czas postaram się podzielić z Wami, czy było warto.