Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdjęcia a prawa autorskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Zdjęcia a prawa autorskie (/Temat-Zdjecia-a-prawa-autorskie-172142)



Zdjęcia a prawa autorskie - jdmlifestyle - 02-07-2021 13:14

Witam.
Jeśli umieszcze w swoim filmiku zdjęcie znalezione na facebooku zrobione przez jakiegoś obcokrajowca i go użyje w swoim filmiku to Youtube zablokuje mi reklamy?

Druga sprawa - gdzie moge wrzucac pliki do pobrania tak żeby Youtube nie blokował mi filmiku? Chodzi mi o wrzucenie linku w opis - ruch 80% zagranica 20% polski


RE: Zdjęcia a prawa autorskie - Gremquen - 02-07-2021 15:51

2) Kup domenę i jakiś tani serwer, postaw swoją stronę i na niej wrzucaj już linki do byle hostingu

YouTube wtedy będzie widział adres twojej prywatnej strony i nie zablokuje Cię. Najpewniejsza opcja


RE: Zdjęcia a prawa autorskie - itmaster - 02-07-2021 15:56

Dokładnie. A jakby zblokowali własną domenę, zawsze można kupić następną Wink

Co do zdjęć, to musisz używać innych użytkowników? Nie możliwości zrobienia własnych lub użycia zdjęć z portali typu pixabay? Wtedy nie będzie problemów z prawem autorskim.


RE: Zdjęcia a prawa autorskie - jdmlifestyle - 02-07-2021 15:59

(02-07-2021 15:56)itmaster napisał(a):  Dokładnie. A jakby zblokowali własną domenę, zawsze można kupić następną Wink

Co do zdjęć, to musisz używać innych użytkowników? Nie możliwości zrobienia własnych lub użycia zdjęć z portali typu pixabay? Wtedy nie będzie problemów z prawem autorskim.


To są przeróżne zdj. Z pinterestu itd te osoby to zwykłe ,,randomy,, pomysł mam orginalny i promocje tez mam plus 500 subów na YT. Lecz nie wiem jak zmonetyzować? Skracacz jakiś czy płatność za pobranie .rar


RE: Zdjęcia a prawa autorskie - jdmlifestyle - 02-07-2021 17:39

1 filmik dodany i content id.. podejrzewam, że za piosenke która jest popularna..


RE: Zdjęcia a prawa autorskie - jdmlifestyle - 03-07-2021 21:25

(02-07-2021 15:56)itmaster napisał(a):  Dokładnie. A jakby zblokowali własną domenę, zawsze można kupić następną Wink

Co do zdjęć, to musisz używać innych użytkowników? Nie możliwości zrobienia własnych lub użycia zdjęć z portali typu pixabay? Wtedy nie będzie problemów z prawem autorskim.

Myśle jeszcze nad blogerem żeby dawać post w którym będzie miniaturka danych zdjec i poniżej link do pobrania.. pytanie czy warto dodać to? Dawałbym do opisu filmiku , a jakby nie patrzeć blogger to promocja też w gogle + yt nie ściągnie linku do pobrania


RE: Zdjęcia a prawa autorskie - Shimeon - 04-07-2021 20:55

(02-07-2021 17:39)jdmlifestyle napisał(a):  1 filmik dodany i content id.. podejrzewam, że za piosenke która jest popularna..

To zwykłe roszczenie, które nie ma wpływu na twój kanał. Poza tym w każdej chwili możesz wejść w opcje takiego filmu i usunąć audio lub zastąpić je zupełnie innym utworem, np. takim dostępnym w bibliotece YouTube.

Co to w ogóle jest za kanał? Jaka tematyka?


RE: Zdjęcia a prawa autorskie - jdmlifestyle - 04-07-2021 21:42

(04-07-2021 20:55)Shimeon napisał(a):  
(02-07-2021 17:39)jdmlifestyle napisał(a):  1 filmik dodany i content id.. podejrzewam, że za piosenke która jest popularna..

To zwykłe roszczenie, które nie ma wpływu na twój kanał. Poza tym w każdej chwili możesz wejść w opcje takiego filmu i usunąć audio lub zastąpić je zupełnie innym utworem, np. takim dostępnym w bibliotece YouTube.

Co to w ogóle jest za kanał? Jaka tematyka?



O dziekuje za rade Wink motorozacyjna.

7k wyświetleń w 24h to chyba dobry wynik myśle.
Myśle jak to spotęgować na większe promo lub suby -kanał miałem stary 475 subów odeszło 15 ale 8 nowych już jest. Ogólnie gdyby codziennie szło po 7k wyświetleń to myśle,że po miesiącu promocja w samym yt będzie mocna

A żeby było śmieszniej.. co chwilę wpadają wyświetlenia, nie ma chwili żeby ktoś nie oglądał

Pytanie.. jakis pomysł jak wyciagac z tego $$$?

Bo póki co założenie reklam mam.