Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tani NETFLIX Premium - Prywatne/współdzielone! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Tani NETFLIX Premium - Prywatne/współdzielone! (/Temat-Tani-NETFLIX-Premium-Prywatne-wspoldzielone-172127)



Tani NETFLIX Premium - Prywatne/współdzielone! - rAzEET - 01-07-2021 13:54

TANIE KONTA NETFLIX PREMIUM!

Konto prywatne

- Kupujący staje się jedynym właścicielem konta
- Najwyższy plan premium - 4k/UltraHD, 4 urządzenia
- 30 dni subskrypcji premium
- Brak możliwość blokady konta, opłacone legalnymi środkami
- Możliwość zmiany hasła

CENA: 35zł

------

Konto współdzielone

- Kupujący otrzymuje dostęp tylko do jednego profilu
- Najwyższy plan premium - 4k/UltraHD, 1 profil dla jednego kupującego
- 30 dni subskrypcji premium
- Brak możliwości blokady konta, opłacone legalnymi środkami
- Brak możliwości zmiany hasła (w innym przypadku konto zostanie odzyskane poprzez Support a użytkownik zgłoszony do administracji forum)

CENA: 12zł



RE: Tani NETFLIX Premium - 30 dni prywatne/współdzielone! - xdax1 - 01-07-2021 19:40

Hmm, nie dawno opisuję testową metodę po czym nagle pojawia się ten temat, przypadek? Jerk

https://zarabiam.com/Temat-Indywidualne-konta-Netflix-HBO-GO-Spotify-CDA-166486?pid=1939738#pid1939738

Oczywiście nic się nie czepiam, tylko pytam z ciekawości Wink


RE: Tani NETFLIX Premium - 30 dni prywatne/współdzielone! - rAzEET - 01-07-2021 21:05

(01-07-2021 19:40)xdax1 napisał(a):  Hmm, nie dawno opisuję testową metodę po czym nagle pojawia się ten temat, przypadek? Jerk

https://zarabiam.com/Temat-Indywidualne-konta-Netflix-HBO-GO-Spotify-CDA-166486?pid=1939738#pid1939738

Oczywiście nic się nie czepiam, tylko pytam z ciekawości Wink

Twoją "autorską" metodę opisałeś 2 dni temu a według niej najpierw trzeba wykupić premium na 30 dni w potem samemu taniej kupić subskrypcję w innej walucie, jak niby miałbym przyspieszyć te 30 dni? A poza tym metody na zmiany walut w sklepach internetowych, serwisach streamingowych itp. są znane od lat.


RE: Tani NETFLIX Premium - Prywatne/współdzielone! - xdax1 - 02-07-2021 12:26

Czy ja pisałem gdzieś o autorskiej? Ja tylko podesłałem ten sposób. Chciałem zapytać z ciekawości czy to działa, bo bym sobie na prywatnym tak zrobił. Ale jeśli jeszcze czegoś innego używasz to nie ważne.

Cytat:a według niej najpierw trzeba wykupić premium na 30 dni w potem samemu taniej kupić subskrypcję w innej walucie
Wydawało mi się, że sprzedając konta wcześniej, za pewne takie 30-dniowe posiadasz. Być może się pomyliłem i to tak nie działa.


Tani NETFLIX Premium - Prywatne/współdzielone! - Hybrid1990 - 06-07-2021 15:57

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.