Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kod do biedronki 50 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kod do biedronki 50 zł (/Temat-Kod-do-biedronki-50-zl-172113)

Strony: 1 2


Kod do biedronki 50 zł - kristofer91 - 30-06-2021 15:10

1.Nazwa przedmiotu : Kod do biedronki
2.Opis przedmiotu : Kod do biedronki na 50 zł
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 40 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal


RE: Kod do biedronki 50 zł - ShuQi - 30-06-2021 15:46

Biorę, podeślij kod na pw i adres paypal.

@[kristofer91]


Ps. Na kolege wyżej radzę uważać, jak widać konto niezbyt stażowe, mało wiarygodne a kodu jako pierwszy wysłać nie chce ---> Dopiero po zapłacie Wink


RE: Kod do biedronki 50 zł - Pablo1878 - 30-06-2021 16:00

(30-06-2021 15:46)ShuQi napisał(a):  Biorę, podeślij kod na pw i adres paypal.

@[kristofer91]


Ps. Na kolege wyżej radzę uważać, jak widać konto niezbyt stażowe, mało wiarygodne a kodu jako pierwszy wysłać nie chce ---> Dopiero po zapłacie Wink

Zapłać za pomocą paypal. Jak Cię oszuka to kasę odzyskasz. Tongue


RE: Kod do biedronki 50 zł - ShuQi - 30-06-2021 16:07

Szkoda czasu na spory, zwroty i tak dalej Wink

Połowa postów nabita na refach, bądź w sposób

(25-06-2018 15:48)kristofer91 napisał(a):  
(25-06-2018 15:46)macio96b napisał(a):  Zamawiam. Wam tez tak muli every?

Nie.



Oczywiście rezygnuje z zakupu Wink Więc jak ktoś się ryzyka nie obawia, to śmiało Wink


RE: Kod do biedronki 50 zł - kristofer91 - 30-06-2021 16:20

No to tak dla wiarygodności. Kiedyś sprzedawałem tu doładowania do telefonu i kupujący nie miał zastrzeżeń.

https://zarabiam.com/Temat-Doladowania-plus-158925?highlight=do%C5%82adowania+plus


RE: Kod do biedronki 50 zł - ShuQi - 30-06-2021 16:24

Osoba która od Ciebie to odkupiła ma bana na tym forum, cóż za zbieg okoliczności hmmm.... może multi w celu nabijania "pozytywów"? Smile


RE: Kod do biedronki 50 zł - Hybrid1990 - 30-06-2021 16:30

Powołujesz się na transakcję, która odbyła się prawie 3 lata temu, i to jeszcze z userem, który został zbanowany za ostry niedowład mózgowy.
Nie chcesz przekazać pierwszy kodu użytkownikowi, który stażem zjada cię na śniadanie, więc sam pokazujesz ile wart jest twoja wiarygodność.


RE: Kod do biedronki 50 zł - kristofer91 - 30-06-2021 16:35

A czy to moja wina że owa osoba dostała bana? Dostałem od tej osoby jeden pozytywny komentarz w sprawie tych kodów.
Ale widzę że jesteś jedną z osób które wszędzie węszą spisek i wszystkich z góry wrzucają do wora z napisem OSZUST.

(30-06-2021 16:30)Hybrid1990 napisał(a):  Powołujesz się na transakcję, która odbyła się prawie 3 lata temu, i to jeszcze z userem, który został zbanowany za ostry niedowład mózgowy.
Nie chcesz przekazać pierwszy kodu użytkownikowi, który stażem zjada cię na śniadanie, więc sam pokazujesz ile wart jest twoja wiarygodność.
A czemu niby ja miałbym pierwszy mu przekazać kod?
Osoba z siedmioletnim stażem nie może już nikogo oszukać a ta z trzyletnim już może?
To ja chyba wrócę ze sprzedażą za cztery lata bo rozumiem że wtedy będę już "wiarygodny".


RE: Kod do biedronki 50 zł - ShuQi - 30-06-2021 16:52

Staż jest tutaj sporą "gwarancją" tego, że osoba z którą podejmujesz handel wywiąże się z założeń.

Mam na swoim koncie setki, może tysiące transakcji min. z czasów kiedy wymieniałem gotówkę na kwoty znacznie wyższe niż 40 zł.

Dlatego właśnie, moje konto jest znacznie bardziej wiarygodne, niż Twoje Wink Które mogło zostać założone, uśpione i aktualnie wznowione aby oszukać kogoś na jakieś drobne Wink Mi po prostu oszustwo na 40 zł nie byłoby opłacalne Wink Dla Ciebie? Być może już tak.


RE: Kod do biedronki 50 zł - kristofer91 - 30-06-2021 16:59

Skoro już mnie ochrzciliście OSZUSTEM to niech admin zbanuje moje konto. Bo chyba OSZUSTÓW się banuje?

Ok. Jako że chce się pozbyć tego kodu więc wysyłam pierwszy ale tylko osobom z dużym stażem.