Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Notoryczne blokady kont reklamowych i bany na nowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Notoryczne blokady kont reklamowych i bany na nowych (/Temat-Notoryczne-blokady-kont-reklamowych-i-bany-na-nowych-172096)



Notoryczne blokady kont reklamowych i bany na nowych - iamvegetable - 29-06-2021 08:21

Witam serdecznie.

Może ktoś z was będzie w stanie mi pomóc.
Otóż FacebookAds jest moim głównym źródłem dochodu, ostatnio otrzymałem blokadę na konto reklamowe a potem na fanpage, po kilku od wołaniach niestety nie udało się nic wskórać. Okey, tworze nowe konto, robię reklamę, mijają dwa dni - konto zablokowane, kazali podesłać selfie. Zrobiłem to, zweryfikowali, zablokowali na stałę.

Co zrobić w takim przypadku? Jak ustrzec się przed tym, że Facebook wykrywa multi?
Inny sprzęt, inne połączenie Wi-Fi? Próbowałem już opcji z nową przeglądarką, czyszczeniem cookie i historii i incognito, ale blokują nadal.


RE: Notoryczne blokady kont reklamowych i bany na nowych - rachman - 29-06-2021 10:22

Jaki powód podają. Może masz coś w treści czego nie tolerują.