Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oglądanie reklam w programie reklamowym EEHHAAA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Oglądanie reklam w programie reklamowym EEHHAAA (/Temat-Ogladanie-reklam-w-programie-reklamowym-EEHHAAA-172072)

Strony: 1 2 3


RE: Oglądanie reklam w programie reklamowym EEHHAAA - pkulma301 - 17-01-2022 13:32

(27-12-2021 17:56)miron830 napisał(a):  
(27-12-2021 03:00)Captain napisał(a):  Co z tym? Scam czy nie? Dla mnie już od pierwszego postu w tym temacie ten serwis wyglada podejrzanie, choć chciałbym aby to było uczciwe i faktycznie można by było tam zarobić. Ale znając życie i takie serwisy to troche czarno to widze. Gdzie są jakiekolwiek dowody wypłaty? Zarobiłeś już tam cokolwiek?

Nie było jeszcze oficjalnego startu.Projekt ciągle w fazie testowej.Jak tylko ruszy oficjalnie zamieszcze na forum
Czyli polecasz coś z czego nie można wypłacić. Zdaje mi się ze premiera będzie przekładania żeby z ludzi tzn jeleni jak najwięcej hajsu sciagnac


RE: Oglądanie reklam w programie reklamowym EEHHAAA - miron830 - 17-01-2022 19:58

(17-01-2022 13:32)pkulma301 napisał(a):  
(27-12-2021 17:56)miron830 napisał(a):  
(27-12-2021 03:00)Captain napisał(a):  Co z tym? Scam czy nie? Dla mnie już od pierwszego postu w tym temacie ten serwis wyglada podejrzanie, choć chciałbym aby to było uczciwe i faktycznie można by było tam zarobić. Ale znając życie i takie serwisy to troche czarno to widze. Gdzie są jakiekolwiek dowody wypłaty? Zarobiłeś już tam cokolwiek?

Nie było jeszcze oficjalnego startu.Projekt ciągle w fazie testowej.Jak tylko ruszy oficjalnie zamieszcze na forum
Czyli polecasz coś z czego nie można wypłacić. Zdaje mi się ze premiera będzie przekładania żeby z ludzi tzn jeleni jak najwięcej hajsu sciagnac
Z czego ściągnąć jak nie ma tu paczek do wykupienia na razie tylko jest rejestracja sama i klikanie jak ktoś chce by zachować potem konto czasem reklam testowych.Można sobie konto premium jedynie wykupić ewentualnie by po starcie mieć większe naliczenia.Jaalifestyle ich główny partner ma kilka milionów użytkowników na całym świecie więc zobaczymy co z tego będzie. Gdyby mieli zawinąć się od razu to by dali naliczenia płatne,pakiety reklamowe.Nazbierali by i zawijka.A tu nie mają na czym zarobić na razie skoro jest w fazie testowej


RE: Oglądanie reklam w programie reklamowym EEHHAAA - pkulma301 - 18-01-2022 11:48

(17-01-2022 19:58)miron830 napisał(a):  
(17-01-2022 13:32)pkulma301 napisał(a):  
(27-12-2021 17:56)miron830 napisał(a):  
(27-12-2021 03:00)Captain napisał(a):  Co z tym? Scam czy nie? Dla mnie już od pierwszego postu w tym temacie ten serwis wyglada podejrzanie, choć chciałbym aby to było uczciwe i faktycznie można by było tam zarobić. Ale znając życie i takie serwisy to troche czarno to widze. Gdzie są jakiekolwiek dowody wypłaty? Zarobiłeś już tam cokolwiek?

Nie było jeszcze oficjalnego startu.Projekt ciągle w fazie testowej.Jak tylko ruszy oficjalnie zamieszcze na forum
Czyli polecasz coś z czego nie można wypłacić. Zdaje mi się ze premiera będzie przekładania żeby z ludzi tzn jeleni jak najwięcej hajsu sciagnac
Z czego ściągnąć jak nie ma tu paczek do wykupienia na razie tylko jest rejestracja sama i klikanie jak ktoś chce by zachować potem konto czasem reklam testowych.Można sobie konto premium jedynie wykupić ewentualnie by po starcie mieć większe naliczenia.Jaalifestyle ich główny partner ma kilka milionów użytkowników na całym świecie więc zobaczymy co z tego będzie. Gdyby mieli zawinąć się od razu to by dali naliczenia płatne,pakiety reklamowe.Nazbierali by i zawijka.A tu nie mają na czym zarobić na razie skoro jest w fazie testowej
Zarabiają na premium.No i oni maja płacone od reklamodawców za filmy.Ty jeszcze w to wierzysz?


RE: Oglądanie reklam w programie reklamowym EEHHAAA - dexter2 - 18-01-2022 22:11

Czy w tych czasach Jeszcze działa coś takiego Jak Paczki naliczenia itp ;P czytaj Revshere ;p?