Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Investcoin - Jak prawie zarobiłem milion - Order Cancel - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Investcoin - Jak prawie zarobiłem milion - Order Cancel (/Temat-Investcoin-Jak-prawie-zarobilem-milion-Order-Cancel-172067)



Investcoin - Jak prawie zarobiłem milion - Order Cancel - Admin - 26-06-2021 18:53

Heja wszystkim,
dzis raczej jako ciekawostkę i temat do dyskusji.


Obudziłem się dziś wcześnie okolo 4 rano, odpaliłem kilka standardowych zakładek, sprawdziłem kursy akcji, kruszców i odruchowo odpaliłem cene monet bulionowych na investcoinie, ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłem ceny rzędu 1800zł za uncje zamiast 1800dolarów, prawdopodobnie nawalił im system i źle przeliczał kurs waluty polskiej.

W efekcie czego kilogramowa sztabka złota kosztowała około 50 tys zamiast 200+, jakiś randomowy krugerand czy lisc 1800zł zamiast 7000+ Smile

Błąd dotyczył wyłącznie waluty polskiej, zakupy przy innych walutach były poprawne, oto parę zrzutów:



[Obrazek: 2021-06-26-07h06-37.png]


[Obrazek: 2021-06-26-19h38-13.png]

[Obrazek: 2021-06-26-04h40-54.png]

zrobiłem kilka zakupów na łączną kwotę paruset tysięcy zł, otrzymałem fakturę - jaki efekt? po paru godzinach anulowanie wszystkich zamówień, bez żadnych wyjaśnień.
Po kilku godzinach od mojego zakupu również zablokowali całkowicie możliwość zakupu za PLN - która jest wyłączona do teraz.

Z jednej strony nie jestem specjalnie zaskoczony bo na takiej transakcji zyskałbym realnie ponad milion złotych, z drugiej natomiast - jeśli zwykły kowalski zrobi zakup na stronie i nie zapłaci to będzie ciągnięty po sądach Rolleyes

Koszt zakupu 420 tys, realna wartosc okolo 1,5mln zł, w koszyku 190 złotych uncjówek 10 kilogramowych sztabek srebra i 1000 srebrnych uncjówek.


RE: Investcoin - Jak prawie zarobiłem milion - Order Cancel - PremAccHack - 26-06-2021 22:31

Gruba akcja Big Grin Ciekawe czy jakbyś kupił jedną monetę to by wysłali czy też anulowanie.
Kasa zamrożona, ale warto było spróbować Smile