Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybkie 5 zł po przez przelew BLIK? Gdzie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szybkie 5 zł po przez przelew BLIK? Gdzie? (/Temat-Szybkie-5-zl-po-przez-przelew-BLIK-Gdzie-172066)



Szybkie 5 zł po przez przelew BLIK? Gdzie? - Xaypadre - 26-06-2021 13:03

Siemka wszystkim!

Potrzebuję na wczoraj doładować sobie konto bankowe po przez przelew BLIK na telefon w wysokości 5 zł (tak wiem, śmieszka kwota ale właśnie tyle mi brakuje).

Macie może jakąś szybką "akcję" do wykonania wzamian za te 5 ziczko?

Niby mam też 2 euro na apce BlackCatCard, tylko nie mam jak tego wypłacić, a jedynie mogę wysłać je innemu użytkownikowi BCC, lecz takiego nie znam który by był zainteresowany ;(

Jakieś pomysły?


RE: Szybkie 5 zł po przez przelew BLIK? Gdzie? - rAzEET - 26-06-2021 13:29

Mogę pomóc i przyjąć te 2€ za 5zł BLIK Smile


RE: Szybkie 5 zł po przez przelew BLIK? Gdzie? - Xaypadre - 26-06-2021 13:32

(26-06-2021 13:29)rAzEET napisał(a):  Mogę pomóc i przyjąć te 2€ za 5zł BLIK Smile

Napisałem PW Wink

Polecam usera @rAzEET w wymianach. Szybko, sprawnie i bez żadnych problemów. Pierwsza klasa! Smile


RE: Szybkie 5 zł po przez przelew BLIK? Gdzie? - Hybrid1990 - 26-06-2021 14:03

Dział Dyskusja o Zarabianiu to nie miejsce na ogłoszenia i transakcje. Warny już do was lecą za spam.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.