Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vii Zlot Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Vii Zlot Zarabiam.com (/Temat-Vii-Zlot-Zarabiam-com-172065)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - Leorth - 31-08-2021 16:27

Znowu będzie zmontowany cringe-video do obejrzenia, czekam niecierpliwie!


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - Admin - 31-08-2021 17:09

Czy będzie to pojecie względne w tamtym roku nie było komu nagrywać, za grubo było i raczej każdy zajmował się sobą i chillerką, ale jak będzie z czego sklejać to jasne cringe-video zawsze się może pojawić =]


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - Admin - 02-09-2021 16:38

Jak ktoś ma GOPRO 5 lub wyzsze to niech wezmie, robert doceni <3

ja juz powoli sie pakuje <3
jutro ma byc slicznie, 23 stopnie, w sobote szansa na przelotne opady niedziela tez sloneczko wiec jakos damy rade =)


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - kotek34 - 05-09-2021 14:39

Noi zlot, zlot i po zlocie. Niestety to co dobre szybko sie konczy Wink Dzieki jeszcze raz wszystkim za obecnosc i towarzystwo i oczywiscie za organizacje. Tak jak sie mozna bylo spodziewac bylo na grubo i na bogato. Tym co sie zastanawiaja czy warto jechac na taka impreze moge tylko napisac, warto i to jeszcze jak Big Grin Pozdro i (mam nadzieje) do zobaczenia w przyszlym roku !!


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - Admin - 06-09-2021 09:55

Hejooo, w końcu się wyspałem i mogę drapnąc szybkiego posta Smile

dzięki wszystkim za kolejny wspólny zlot, w tym roku 20 osób się nam nazbierało =)
mam nadzieję że wspólna integracja, wymiana doświadczeń i historie którymi w miłej atmosferze sobie przekazywaliśmy były dla Was dobrze spożytkowanym czasem Wink
Mam także nadzieję że przysmaki i catering które zarabiam.com wraz wspaniałymi sponsorami mylead.pl oraz skytower-fx przygotowałem zaspokoiły Wasze kubki smakowe hej

Był to już Nasz 7dmy wspólny zlot i z pewnością nie ostatni <3 z nową energie biorę się za robotę i mam nadzieję że po tym grubym wekkendzie i Wasze akumulatorki się naładowały HuhTongue

[Obrazek: 1920580741bfb6a26ca3f2be32b397b7.jpg]


PS.
Jeśli ktoś ze zlotowiczów ma jakaś opinie co było spoko lub co warto poprawić w przyszłych zlotach, to podzielcie się nią Smile


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - Vasaki - 06-09-2021 10:11

Albo to kwestia zdjęcia albo Ropsont trochę przytył przez ostatni rok Big Grin
Znów Zbyszek trochę zrzucił z wagi ^^

Miło zobaczyć te same znajome twarze.


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - MaLiN - 06-09-2021 14:09

Również dziękuje za miło spędzony czas i zabawę.

Co było spoko?

+ gorące mamuśki w okolicy
+ standup Cejrowskiego ~ Ciszaaaa, ciszaaaa, Januszkowice jazdaaaa!
+ catering
+ darmowe nisze Lol

Co poprawić?

- mieć zapasowego grilla
- zlikwidować osy 4


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - Hasher - 06-09-2021 18:46

(06-09-2021 14:09)MaLiN napisał(a):  Również dziękuje za miło spędzony czas i zabawę.

Co było spoko?

+ gorące mamuśki w okolicy
+ standup Cejrowskiego ~ Ciszaaaa, ciszaaaa, Januszkowice jazdaaaa!
+ catering
+ darmowe nisze Lol

Co poprawić?

- mieć zapasowego grilla
- zlikwidować osy 4

https://allegro.pl/oferta/4x-ultradzwiekowy-mocny-odstraszacz-owadow-gryzoni-10861470024?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_ogr%C3%B3d&ev_adgr=Baseny+i+akcesoria,+nawadnianie,+odstraszacze+owad%C3%B3w+i+zwierz%C4%85​t,+o%C5%9Bwietlenie+oraz+zabawki+ogrodowe&ev_campaign_id=1437492163&gclid=Cj0KCQjw-NaJBhDsARIsAAja6dMCzOWRW64Oxj5jSYQF6SCI4-BwoZ6nf7VhVh_JxOqsQu1SjJsQsQYaAnVaEALw_wcB

Polecam na osy. Działa. Z gryzoniami sobie niestety nie radzi...


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - ShuQi - 06-09-2021 19:08

(06-09-2021 14:09)MaLiN napisał(a):  Również dziękuje za miło spędzony czas i zabawę.

Co było spoko?

+ gorące mamuśki w okolicy
+ standup Cejrowskiego ~ Ciszaaaa, ciszaaaa, Januszkowice jazdaaaa!
+ catering
+ darmowe nisze Lol

Co poprawić?

- mieć zapasowego grilla
- zlikwidować osy 4


Za BLICZK'a się grill znajdzie a nawet odsy odlecą JerkJerkJerk


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - kotek34 - 06-09-2021 19:52

(06-09-2021 09:55)Admin napisał(a):  Był to już Nasz 7dmy

"Były to już Nasze 7 dymy" - poprawilem

Aha i "goronce mamuski" zawsze na propsie, kto wyslal smska ten wie hehe Wink

Do wszystkiego byl dodal wspaniale karaoke w duecie z kolega Ropsontem przy akompaniamencie Zenka Martyniuka (z gory przepraszam tych ktorych uszy i glowa rozbolaly Big Grin) oraz genialne drinki z jablkowym Jackiem Daniels'em). PETARDA !!!