Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube - monetyzacja kanału z milionowymi zasięgami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Youtube - monetyzacja kanału z milionowymi zasięgami (/Temat-Youtube-monetyzacja-kanalu-z-milionowymi-zasiegami-172035)

Strony: 1 2


Youtube - monetyzacja kanału z milionowymi zasięgami - usterrka - 23-06-2021 14:25

Siemka!

Prowadzę kanał na YouTube z zasięgami na miliony osób w Polsce, dzienne wyświetlenia są różne, od 50 do nawet 200 tysięcy wyświetleń. Macie może jakieś pomysły, porady na to jak mógłbym zmonetyzować ten ruch? Tematyka gamingowa. Jeżeli pojawi się jakiś pomysł będę zastanawiał się nad jego realizacją oraz stopniowo pokazywał efekty. Dodam, że są to filmiki, które trwają kilkadziesiąt sekund maksimum oraz zaznaczę, że nie działam w Youtube Shorts. Jesteś chętny na jakąkolwiek współpracę? Pisz śmiało! Smile Poniżej statystyki z ruchu od 12.06 do 23.06

Pozdrawiam i w zależności od tego kiedy to czytasz, życzę miłego dnia/wieczoru! Smile
[Obrazek: Screenshot-2021-06-23-at-16-21-43-Statys...Studio.png]


RE: Youtube - monetyzacja kanału z milionowymi zasięgami - itmaster - 23-06-2021 15:47

A nie możesz po prostu włączyć tam monetyzacji reklam googe?


RE: Youtube - monetyzacja kanału z milionowymi zasięgami - usterrka - 23-06-2021 16:28

(23-06-2021 15:47)itmaster napisał(a):  A nie możesz po prostu włączyć tam monetyzacji reklam googe?
Niestety nie Sad


RE: Youtube - monetyzacja kanału z milionowymi zasięgami - itmaster - 23-06-2021 16:53

Za krótkie?


RE: Youtube - monetyzacja kanału z milionowymi zasięgami - usterrka - 23-06-2021 16:56

Nie w tym rzecz, filmy są często podobne do siebie, natomiast nigdy takie same, od youtube dostałem odpowiedź typu kanał wykorzystuje treści bez wprowadzania istotnych zmian.


RE: Youtube - monetyzacja kanału z milionowymi zasięgami - shf - 23-06-2021 17:17

no to może jakiś produkty CPS/CPL pod tematyke gamingową


RE: Youtube - monetyzacja kanału z milionowymi zasięgami - usterrka - 23-06-2021 17:25

(23-06-2021 17:17)shf napisał(a):  no to może jakiś produkty CPS/CPL pod tematyke gamingową

Aktualnie promuję pewną stronę, idealnie odpowiadającą tematyce kanału i zainteresowanie bardzo słabe niestety :/

Dopiszę, że jeżeli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł, ze sporym potencjałem na monetyzację ruchu będziemy mogli się na pewno dogadać. W takich sytuacjach piszcie prywatne wiadomości Smile


RE: Youtube - monetyzacja kanału z milionowymi zasięgami - Shimeon - 24-06-2021 16:40

Ja bym ci odradzał łączenie afiliacji z YouTubem - z doświadczenia wiem, iż na nie wiele się to zda. Co innego, gdybyś prowadził bloga albo konto na instagramie, wówczas zdecydowanie lepiej byś na tym wyszedł. A tak to tylko zmarnujesz swój czas. Jak nie masz pomysłu, co dalej to zwyczajnie odsprzedaj komuś kanał za rozsądną cenę. Pozdrawiam.


RE: Youtube - monetyzacja kanału z milionowymi zasięgami - usterrka - 25-06-2021 08:10

Update
Aktualnie jedna współpraca jednak będzie przedłużana, sporo osób zaczęło korzystać z refa na kanale Wink


RE: Youtube - monetyzacja kanału z milionowymi zasięgami - shf - 30-06-2021 01:56

I jak dalej sytuacja z monetyzacja ?