Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ECOMpartners - wysokie prowizje, ciekawe produkty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ECOMpartners - wysokie prowizje, ciekawe produkty (/Temat-ECOMpartners-wysokie-prowizje-ciekawe-produkty-171997)

Strony: 1 2


ECOMpartners - wysokie prowizje, ciekawe produkty - rachman - 18-06-2021 03:15

Niestety firma ogłosiła, że zamyka z końcem sierpnia program partnerski.
Temat zamknięty.

###

ECOMpartners to program partnerski z ciekawymi produktami i minimalną prowizją w wysokości 20%.

W ofercie do promowania mamy produkty kilku sklepów partnerskich. Są to np. nietypowe lampy, blender bezprzewodowy, ebooki i poradniki, aromaterapia i nawilżacze powietrza, kominki zapachowe, olejki eteryczne, zegarki i biżuteria, i inne produkty.

Materiały promocyjne to linki, kody rabatowe, grafiki, niektóre produkty mają także filmy.

plus produkty świetnie się sprzedają
plus minimalna prowizja to aż 20%
plus bardzo szybka akceptacja prowizji w porównaniu z innymi sieciami afiliacyjnymi
plus coś czego na wiele sprzedaży jeszcze nie musiałem na szczęście sprawdzać Wink czyli zapewnienie: "Nie odbieramy pieniędzy w wypadku, kiedy klient zwróci towar"
plus częste promocje w sklepach partnerskich pomagają zarobić
plus wypłaty realizowane w ciągu kilku dni
plus nie wymagają posiadania działalności gospodarczej
plus program poleconych
facepalm nie byłem przekonany za bardzo do tych produktów i ich cen, ale zaskoczyłem się bardzo pozytywnie zainteresowaniem

Promować produkty można na wszystkie możliwe sposoby oprócz reklam Google na frazy nazw produktów. Żywotność plików cookies to 30 dni.

Minimum do wypłaty to 100 zł, co przy wysokości prowizji jest łatwe do osiągnięcia. Wypłaty realizowane są szybko, na konto bankowe.

Zapraszam do rejestracji z reflinka: https://panel.ecompartners.pl/affiliates/signup.php?a_aid=rachman

Czysty link: https://ecompartners.pl

Promowanie produktów zacząłem niedawno - ograniczając się do minimum z racji braku zaplecza do promowania. Mimo to w ciągu dwóch miesięcy - odkąd wrzuciłem parę linków na facebook - wypłaciłem kilkukrotnie zarobek, zdobyłem dodatkową premię i czekam na darmowy produkt bo wcześniej jakoś nie miałem czasu się zgłosić po niego... Osobiście zaskoczony jestem zainteresowaniem produktami i łatwością zarabiania w programie. Człowiek uczy się całe życie Cool


RE: ECOMpartners - wysokie prowizje, ciekawe produkty - rachman - 23-11-2021 20:47

Firma nadal wypłacalna. Kwoty prowizji wysokie. Polecam Smile


RE: ECOMpartners - wysokie prowizje, ciekawe produkty - MatiKa - 24-11-2021 01:46

Poszło z ref Smile


RE: ECOMpartners - wysokie prowizje, ciekawe produkty - rachman - 24-11-2021 13:23

Dzięki Smile
Teraz wyprzedaże się szykują więc życzę owocnych zarobków Wink

Ostatnio wszedł nowy sklep do oferty, z urządzeniami kosmetycznymi. Zobaczymy jak duże będzie zainteresowanie Smile


RE: ECOMpartners - wysokie prowizje, ciekawe produkty - rachman - 27-01-2022 02:54

Doszły nowe produkty z branży kosmetycznej - jakby ktoś szukał Wink


RE: ECOMpartners - wysokie prowizje, ciekawe produkty - rachman - 14-10-2022 04:24

Program nadal wypłacalny, żadnych problemów jak dotąd, kasa spływa na autopilocie z linków rozmieszczonych po sieci Smile Polecam.

Usunięto możliwość odbierania za darmo produktów z oferty sklepów partnerskich po uzbieraniu wyznaczonych zarobków. Szkoda, ale kilka produktów zdążyłem odebrać Wink


RE: ECOMpartners - wysokie prowizje, ciekawe produkty - rachman - 24-11-2022 02:45

Program nadal wypłacalny, polecam Smile


RE: ECOMpartners - wysokie prowizje, ciekawe produkty - rachman - 21-04-2023 22:27

Program partnerski działa i nadal wypłaca bez problemów Smile


RE: ECOMpartners - wysokie prowizje, ciekawe produkty - Dianda93 - 03-08-2023 15:23

Program nie wypłaca już pieniędzy?
Wypłata zgłoszona i zaakceptowana ponad tydzień temu, ale przelew do tej pory nie doszedł. Pisałam mejle a nawet dzwoniłam i niestety brak odzewu.. Troszkę nie fajnie.


RE: ECOMpartners - wysokie prowizje, ciekawe produkty - rachman - 04-08-2023 00:41

Kieeedyś miałem sytuację, że coś zostało nie zauważone w systemie. Grzecznie przeprosili jak odczytali maila, wypłata poszła szybko.
Są wakacje może mają urlopy, mniej ludzi itd. Nie mam żadnych zwrotek by ktoś informował o jakichś problemach - jesteś pierwsza, może przeoczenie.
Na spokojnie wyjaśnij sprawę - napisz jeszcze raz i daj znać po paru dniach czy się odezwali, może też przeoczenie.
Do tej pory współpraca szła wzorcowo.