Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o dodatkowe informacje w wyszukiwarce google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Pytanie o dodatkowe informacje w wyszukiwarce google (/Temat-Pytanie-o-dodatkowe-informacje-w-wyszukiwarce-google-171974)



Pytanie o dodatkowe informacje w wyszukiwarce google - Morwa - 14-06-2021 14:12

Czasami niektóre firmy posiadają jakby więcej miejsca w google.
[Obrazek: 111.png]
Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, ale teraz mnie to nurtuje. Gdzieś obiło mi się o uszy, że google wyświetla tylko 156 znaków, więc jak to jest? Czy można wstawić dłuższy opis jak się ma pierwsze miejsce? Wykupuje się to miejsce?

Będę wdzięczny za rozjaśnienie tej sytuacji : )


Pytanie o dodatkowe informacje w wyszukiwarce google - bubu93 - 14-06-2021 14:24

Jeśli pytasz o title i description to liczy się liczba pikseli, a nie znaków bo literka "w" zajmuje więcej miejsca niż literka "i".

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Pytanie o dodatkowe informacje w wyszukiwarce google - Gremquen - 14-06-2021 15:31

nie płaci się za to.
Jak masz wysoką pozycję, odpowiednio przygotowany kod strony, zeby Google mógł rozróżnić co jest czym to pokazuje właśnie tak jak w wypadku CCC dodatkowe zakładki z Menu, czy niektórych stron zaciąga kawałek treści jako odpowiedź na zadaną w wyszukiwarce frazę.


Pytanie o dodatkowe informacje w wyszukiwarce google - bubu93 - 14-06-2021 17:55

Za linki pod głównym titlem i description odpowiada struktura strony. Prawy panel można skonfigurować za pomocą Google Moja Firma lub tworzy się automatycznie

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka