Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Latium. Zarabiaj pracując online! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Latium. Zarabiaj pracując online! (/Temat-Latium-Zarabiaj-pracujac-online-171958)



Latium. Zarabiaj pracując online! - Kakashi69 - 13-06-2021 01:32

Cześć wszystkim!

Niedawno odkryłem nową stronę, a mianowicie Latium. Jest to strona internetowa na której możecie znaleźć oferty pracy do wykonania online lub sami zamieścić prośbę o wykonanie danego projektu. Na stronie można zarabiać na wiele sposobów. Nie jest to kolejna strona, która płaci za pobieranie gier. Można na stronie zarabiać m.in. za tłumaczenie plików, stron lub dokumentów, tworzenie/przerabianie obrazów w Photoshopie i Lightroom'ie oraz wypełnianie ankiet. Strona ta daje naprawdę niezliczoną ilość opcji do zarabiania. Znalazłem właśnie opcję zarobienia pieniędzy za wysłuchanie piosenek oraz udostępnienie jednej z nich na social mediach.
Każde zlecenie oferuje inna formę płatności jednak z tego co zauważyłem są to jedynie kryptowaluty. (Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy z ich wypłatą, chętnie powiem jak to zrobić)
Do niektórych ofert pracy potrzeba być zweryfikowanym użytkownikiem co wymaga jednorazowej opłaty 12$ jednak z pewnością po przejrzeniu ofert pracy będziecie chcieli zainwestować tą kwotę.

A więc rejestrujemy się z jednego z poniższych linków:

Reflink Huh

Czysty link

Następnie po założeniu konta i mailowej weryfikacji będziecie mogli wypełnić kilka rzeczy o sobie i tym czym się zajmujecie, jednak nie jest to obowiązkowe. Co zostaje później to już tylko zarabianie.

W razie jakichkolwiek problemów piszcie!
Dobrych zarobków życzę!


RE: Latium. Zarabiaj pracując online! - xdax1 - 13-06-2021 08:38

To trzeba się weryfikować czy nie?
Cytat:Weryfikacja biometryczna
Aby zakończyć weryfikację, użytkownicy muszą wykonać skan twarzy za pomocą kamery internetowej lub urządzenia mobilnego. Jest to wykorzystywane w celu zapewnienia, że zweryfikowani użytkownicy są unikalni i nikt nie może ukryć się za fałszywymi nazwami użytkowników.



RE: Latium. Zarabiaj pracując online! - Kakashi69 - 13-06-2021 10:25

(13-06-2021 08:38)xdax1 napisał(a):  To trzeba się weryfikować czy nie?
Cytat:Weryfikacja biometryczna
Aby zakończyć weryfikację, użytkownicy muszą wykonać skan twarzy za pomocą kamery internetowej lub urządzenia mobilnego. Jest to wykorzystywane w celu zapewnienia, że zweryfikowani użytkownicy są unikalni i nikt nie może ukryć się za fałszywymi nazwami użytkowników.

Nie. Gdy wyświetli wam, że musicie się zweryfikować w prawym górnym rogu będzie opcja skipowania weryfikacji.


RE: Latium. Zarabiaj pracując online! - Shimeon - 13-06-2021 10:28

Wypłacałeś już coś z tej stronki?


RE: Latium. Zarabiaj pracując online! - xdax1 - 14-06-2021 12:42

(13-06-2021 10:25)Kakashi69 napisał(a):  
(13-06-2021 08:38)xdax1 napisał(a):  To trzeba się weryfikować czy nie?
Cytat:Weryfikacja biometryczna
Aby zakończyć weryfikację, użytkownicy muszą wykonać skan twarzy za pomocą kamery internetowej lub urządzenia mobilnego. Jest to wykorzystywane w celu zapewnienia, że zweryfikowani użytkownicy są unikalni i nikt nie może ukryć się za fałszywymi nazwami użytkowników.

Nie. Gdy wyświetli wam, że musicie się zweryfikować w prawym górnym rogu będzie opcja skipowania weryfikacji.

To jedno, ale może się okazać, że nagle przy wypłacie nie mogę zlecić bo trzeba się zweryfikować.
Daj znać czy wypłacisz bez weryfikacji.


RE: Latium. Zarabiaj pracując online! - Kakashi69 - 14-06-2021 23:18

(13-06-2021 10:28)Shimeon napisał(a):  Wypłacałeś już coś z tej stronki?
Jeszcze nie wypłacałem, kontaktowałem się dzisiaj z supportem i pytałem czy do wypłaty potrzeba bycia verified i nie, nie jest to potrzebne jednak zapewni nam to wiele więcej opcji zarobku. Na dniach będę kupował verified, więc jak coś będę wiedział to napiszę tutaj. Jeśli chodzi o dowody wypłaty to w internecie jest ich pełno.


Latium. Zarabiaj pracując online! - patrolpxd - 15-06-2021 13:49

Coś mi tu śmierdzi osobiście.
12$ wpłaty jako weryfikacja, skanowanie twarzy i pewnie przesłanie dokumentu…
A wypłaty tylko w krypto, a przecież w krypto głównie chodzi o anonimowość

Osobiście poczekałbym na zdjęcie dowodu wypłaty


RE: Latium. Zarabiaj pracując online! - Lokxu2k - 16-07-2021 15:41

(15-06-2021 13:49)patrolpxd napisał(a):  Coś mi tu śmierdzi osobiście.
12$ wpłaty jako weryfikacja, skanowanie twarzy i pewnie przesłanie dokumentu…
A wypłaty tylko w krypto, a przecież w krypto głównie chodzi o anonimowość

Osobiście poczekałbym na zdjęcie dowodu wypłaty

Następna strona która chce twoje dane osobowe, a w regulaminie pewnie napisanie że odwołanie od klauzuli czy złamanie klauzuli o rodo czy coś takiego