Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cebulka na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cebulka na allegro (/Temat-Cebulka-na-allegro-171954)



Cebulka na allegro - maniek19 - 12-06-2021 17:26

Witam. Czy macie jakiś sposób, żeby pozbyć się obawy o to, że allegro nałoży jakieś ograniczenia na konto? Już tłumaczę w czym rzecz.
Ktoś kupuje coś ode mnie z wysyłką do paczkomatu na facebooku np.
Ja chcąc łupnąć coś jeszcze na przesyłce, za którą wysyła mi np. 13 zł (najtańszy paczkomat w aplikacji inpostu) chciałbym wysłać mu przez allegro, na tej zasadzie, że kupię coś z innego konta na swojej aukcji i wybiorę "Allegro paczkomaty inpost" za 8,99 zł jako dostawę. Robiłem tak z przesyłką OLX, ale jak ogarnąłem, że można raz do jednego ogłoszenia użyć tą opcję, to zrezygnowałem, bo gra nie warta świeczki.
Wie ktoś czy jakoś szło by tak zrobić? Boję się, żeby mi nie bloknęli głównego konta :[


RE: Cebulka na allegro - Ascoran - 13-06-2021 08:57

Jak będzie ciągle to samo konto od Ciebie kupować i wysyłać to po całej Polsce no to mogą ogarnąć po jakimś czasie. A jeszcze jak konta będą na podobne dane (np adres) i będą się logować z takiego samego adresu ip to już raczej na pewno


RE: Cebulka na allegro - Ala0707070 - 26-01-2022 18:23

Przyypałowa technika, część kasy oddajesz allegro, opłaca się seriiio? nie myślaleś o jakieś apaczce czy innym pośredniuk od wysyłek żeby płacić mniej za wysyłkę? Ewentualnie może warto pogadać czy nie mógł byś się podpiąć pod umowę na wysyłkę z jakąś firmą.


Cebulka na allegro - Hybrid1990 - 07-02-2022 19:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.