Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do zdobycia darmowe 50 $ w bitcoinach na Damex.io - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Portfele Kryptowalut (/Forum-Portfele-Kryptowalut-459)
+--- Wątek: Do zdobycia darmowe 50 $ w bitcoinach na Damex.io (/Temat-Do-zdobycia-darmowe-50-w-bitcoinach-na-Damex-io-171930)

Strony: 1 2 3


RE: Do zdobycia darmowe 50 $ w bitcoinach na Damex.io - miron830 - 14-02-2023 22:31

(13-02-2023 22:57)rachman napisał(a):  Po jakim czasie nagroda wpłynęła Ci na konto apki?

Wszystko trwało dosłownie z 30 minut.instalacja,weryfikacja kyc bardzo szybka ,potwierdzenie od nich że przeszła pozytywnie i nagroda dodana.Wypłacone też bez problemowo


RE: Do zdobycia darmowe 50 $ w bitcoinach na Damex.io - rachman - 15-02-2023 13:09

No to mi bonus nie wskoczył. Muszę napisać w takim razie do nich - podejrzewam, że to wina zmiany e-maila. Przestały mi dochodzić dawno temu i przez support prosiłem o zmianę maila.
Dzięki za info Smile