Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot do zbierania adresów e-mail do firm z google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Bot do zbierania adresów e-mail do firm z google (/Temat-Bot-do-zbierania-adresow-e-mail-do-firm-z-google-171924)



Bot do zbierania adresów e-mail do firm z google - KaSh99 - 08-06-2021 11:04

Cześć, poszukuje bota, który zbiera adresy e-mail z google, czy coś takiego istnieje? Mogę nawet zapłacić.


RE: Bot do zbierania adresów e-mail do firm z google - shf - 09-06-2021 22:50

(08-06-2021 11:04)KaSh99 napisał(a):  Cześć, poszukuje bota, który zbiera adresy e-mail z google, czy coś takiego istnieje? Mogę nawet zapłacić.

Co masz na myśli z google? Z google dużo jest stron. Taki bot nie wiedziałby co ma scrapować Big Grin


RE: Bot do zbierania adresów e-mail do firm z google - cezar78 - 10-06-2021 20:32

Za pomocą scrapebox-a możesz zbierać adresy email. Najpierw oczywiście tym samym narzędziem zbierasz sobie dużą listę linków z twojej niszy. Scrapebox kosztuje 50$ i jest to bardzo rozbudowany i przydatny program z masą wtyczek


RE: Bot do zbierania adresów e-mail do firm z google - shf - 11-06-2021 22:17

(10-06-2021 20:32)cezar78 napisał(a):  Za pomocą scrapebox-a możesz zbierać adresy email. Najpierw oczywiście tym samym narzędziem zbierasz sobie dużą listę linków z twojej niszy. Scrapebox kosztuje 50$ i jest to bardzo rozbudowany i przydatny program z masą wtyczek

Ciekawy programik, nie słyszałem o nim. Jak wszystko ogarnę co mam zrobić to spróbuję takie cacko walnąć w VB.


RE: Bot do zbierania adresów e-mail do firm z google - Michu5239 - 16-09-2021 21:10

działa dalej te Scrapebox ?


RE: Bot do zbierania adresów e-mail do firm z google - RejTom - 25-09-2021 23:09

Mam scraper maili ze strony PanoramaFirm, zapraszam PW


RE: Bot do zbierania adresów e-mail do firm z google - dp8 - 13-06-2022 13:03

Posiadam bazę danych z 2 434 376 rekordami o firmach, które zawierają dokładne adresy(ulica, miejscowość), numery telefonów, adresy email, adresy stron internetowych. Dane są podzielone na branże oraz kategorie, którymi firma się zajmuje. W razie zainteresowania prośba o priv Smile


RE: Bot do zbierania adresów e-mail do firm z google - Kumitssu - 06-12-2022 12:30

Cześć,
to czego szukasz jest oferowane w G Business Explorer - filtruje firmy, ich rating, ilosc opinii, czy maja strone.... numery telefonu, adresy, wszystko. Wypluwa to w excelu, dziala calkiem szybko .
Jeśli ktoś pracuje na budowaniu wizytówek firm w sieci... żyła złota


RE: Bot do zbierania adresów e-mail do firm z google - kopolko123 - 03-01-2023 15:49

Napisz na PM pomogę Ci zrobić scraper za darmo